Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії в Запоріжжі

У Запоріжжі, незважаючи на неодноразові заборони з боку влади, гральний бізнес процвітає, а армія геймерів, які потребують лікування ігроманії, зростає з кожним днем. При цьому страждає сама людина, що потрапив в сіті залежності, відчуває її постійний контроль над думками, бажаннями, і, безумовно, вся його сім’я.

Лікування ігроманії в Запоріжжі: трохи теорії

У науковій літературі поряд з поняттям «ігроманія» нерідко можна зустріти інші синонімічні назви цього маніакального стану ( «гемблінг», «лудомания»). Що ж воно означає, і чи варто цього боятися?

Даний стан характеризується найсильнішої залежністю психіки від різноманітних ігор з подальшими емоційними зривами і депресіями. Його головною ознакою є систематично повторюється участь людини в азартних іграх одного або декількох видів. Будучи патологічним, такий стан фіксується міжнародним класифікатором хвороб і негайно прогресує, в результаті чого слідом за психологічною залежністю з’являється «снігова куля» проблем (на роботі, в сім’ї, особистому житті), які приносять замість вже звичної ейфорії, азарту – внутрішню гіркоту і стан безвиході.

Фахівці, які займаються лікуванням ігрової залежності в Запоріжжі, виділяють перелік симптомів ігроманії, при яких людина схильна:

  1. всі свої думки присвячувати грі;
  2. при раптовій її зупинці або обмеження ставки відчувати неконтрольований сплеск агресії;
  3. грати, щоб піти від своїх проблем, зняти стрес, тривогу;
  4. переконувати себе та близьких у тому, що гра / виграш для нього не важливі;
  5. навіть усвідомлюючи ризик втратити сім’ю, роботу, контролювати свою спрагу до гри неможливо.

Якщо хоч один з перерахованих ознак вам знаком – це привід звернутися за лікуванням ігроманії в Запоріжжі.

Стадії ігроманії

Стан абсолютної залежності від азартних ігор хоч і настає стрімко, все ж проходить кілька стадій:

  1. виграшів – людина грає для того, щоб отримати зиск;
  2. програшів – навіть якщо вони постійно програючи, хворому важко зупинитися;
  3. відчаю – репутація людини вже зіпсована, він це усвідомлює, кається, але продовжує систематично грати;
  4. безнадійності – усвідомлюючи залежність і своє безсилля в боротьбі з нею, людина може здійснювати спроби самогубства.

Наркологічний центр «Медікон»: сучасне Лікування ігрової залежності в Запоріжжі

У нелегкій боротьбі з ігроманією вам і вашим близьким може допомогти Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», компетентні фахівці якого розробили власний реабілітаційний курс, заснований на всесвітньо відомій методиці «12 кроків», який передбачає взаємодію в тріаді «паціент↔спеціаліст↔блізкій людина / родич ».

Основним компонентом терапії є безпосереднє спілкування реабілітанта з психологом, який зможе «відкопати» першопричину залежності від азартних ігор, яка, як наркоманія і алкоголізм, не виникає безпідставно.

Лікування ігроманії в Запоріжжі фахівцями центру «Медікон» проходить поетапно, комплексно і анонімно.

Лікування ігроманії в Запоріжжі, ігрова залежність.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі