Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Новодністровську

Якщо вам або комусь із ваших близьких потрібне лікування алкоголізму в Новодністровську, кращим варіантом буде звернення до місцевого відділення реабілітаційного центру «Медікон». Даний лікувальний заклад славиться своїм професіоналізмом і за 10 з гаком років своєї діяльності допоміг повернутися до здорового і тверезого життя, більш ніж 1270 залежних пацієнтів.

Детоксикація при лікуванні алкоголізму

Спочатку пацієнтам, що страждають на алкогольну залежність, потрібна допомога професійних медиків. Більшість людей, що зловживають алкогольними напоями, впадають в багатоденні запої, мучаться нападами білої гарячки гострими проявами абстинентного синдрому.

Грамотне виведення із запою в Новодністровську проведе кваліфікований лікар-нарколог методом детоксикації. Залежно від присутньої симптоматики та інших особливостей клінічного випадку застосовуються такі методи:

 1. Хімічний – припускає проведення антидотної терапії, медикаментозної підшивки, введення сорбентів.
 2. Біологічний – включає в себе прийом сорбентів, імуномодуляторів, дієтотерапію, використання вітамінно-мінеральних комплексів. Фізичні навантаження і потіння в сауні також дозволяють вивести токсичні речовини з організму разом з потом.
 3. Фізичний – ефективний на початкових стадіях запою або при алкогольному отруєнні. Проводиться шляхом промивання шлунка і викликання штучної блювоти.

Детоксикація не тільки виводить пацієнта зі стану запою, але і дозволяє тимчасово купірувати фізіологічну тягу до вживання спиртних напоїв, полегшити його фізичний і психоемоційний стан. Проведення такої процедури можливо, як в клініці, так і в домашніх умовах. Виклик нарколога на дім необхідний при важких багатоденних запоях, алкогольному делірію, отруєнні, психічних розладах, що виникають на тлі зловживання спиртним.

Новодністровськ – одне з міст Чернівецької області. Незважаючи на нечисленне населення проблема алкогольної залежності варто тут досить гостро. Саме в Новодністровську проживає близько 20% алкозалежних жителів усього регіону.

Психологічна реабілітація

Лікування від алкоголю в Новодністровську в центрі «Медікон» базується на психологічній реабілітації. Для формування правильних мотивацій, усунення психологічної залежності і зміни свідомості алкозалежних пацієнтів фахівці застосовують високоефективні методики:

 1. Гештальт-терапія.
 2. Індивідуальні та групові психологічні консультації.
 3. Арт-терапія.
 4. Колективні заняття в терапевтичних спільнотах за програмою «12 кроків».
 5. Системна сімейна психотерапія.
 6. Програму поетапної соціальної підтримки.
 7. Елементи когнітивно-поведінкової терапії.
 8. Раціонально-емотивна методика.
 9. Трудотерапія.

Оптимальні методи лікування підбираються психологами і психотерапевтами індивідуально, з урахуванням віку і характеру хворого, стажу алкогольної залежності, наявності або ж відсутність початкової психологічної схильності до даного психосоматичного захворювання.

Лікування алкоголізму в Новодністровську

Про переваги центру

«Медікон» характеризується наявністю безперечних переваг, вигідно вирізняють їх серед інших спеціалізованих установ даного профілю:

 1. Гарантія абсолютної анонімності і конфіденційності, відсутність постановки на облік.
 2. Можливість виклику нарколога на дім в будь-який час доби, 7 днів на тиждень.
 3. Надання безкоштовних консультацій в телефонному режимі.
 4. Допомога в соціальній адаптації колишніх алкозалежних пацієнтів.
 5. Примусове лікування алкоголізму методом інтервенції – проведенням мотивуючих бесід.
 6. Демократична цінова політика.
 7. Широкий спектр послуг, що надаються.
 8. Комфортні умови проживання в центрі.
 9. Надання допомоги членам сім’ї реабілітанта і лікування співзалежності.

В ході реабілітації пацієнтам надається базове соціальне, сімейне і сексуальна освіта. Проводяться програми профілактики захворювань, заходи, спрямовані на особистісний розвиток і духовне зростання реабілітантів.

Для отримання допомоги достатньо зробити один телефонний дзвінок або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті клініки.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі