Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Каховці

Тепер лікування алкоголізму в Каховці доступне, анонімно і ефективно усі хто потребує допомоги можуть пройти, звернувшись в місцеве відділення наркологічного центру Медікон, що заслужив бездоганну репутацію, як заклад, що спеціалізується на боротьбі з алкогольною залежністю.

Детоксикація і медична допомога

Лікування алкогольної залежності починається з надання пацієнтові медичної допомоги. Основна процедура, яка проводиться для стабілізації психоемоційного та фізичного стану пацієнта — це детоксикація, що дозволяє очистити кров від залишків етилового спирту, продуктів його розпаду, отрут і токсинів.

Також перша медична допомога алкозалежним пацієнтам включає:

 1. Зняття білої гарячки.
 2. Купірування ознак похмільного синдрому і гострої абстиненції.
 3. Виведення із запою в Каховці.

Крім того, хворим призначається симптоматичне лікування в залежності від їх стану і присутньої клінічної картини.

Повністю організм очищається і відновлюється протягом півроку. У клініці, проводиться ряд оздоровчих заходів: фізичні навантаження, прогулянки на свіжому повітрі, дієтотерапія, вітамінотерапія.

Також в перші дні надходження пацієнт проходить попередню діагностику, в ході якої виявляються наслідки алкоголізму і супутні патології. Надалі для реабілітантів складається терапевтичний курс, що передбачає лікування виявлених при обстеженні хвороб.

Психологічна реабілітація

Ключове значення в реабілітаційному центрі Медікон при боротьбі з алкогольною залежністю приділяється психотерапії. В основі курсу лежить методика «12 кроків», що представляє собою поетапну програму подолання алкогольної залежності, починаючи від виходу зі стадії заперечення, формування правильних мотивацій, закінчуючи серйозними особистісними змінами і взяттям відповідальності за своє життя на себе.

Успішно використовуються в клініці і інші види психотерапевтичних методик:

 1. Гештальт-терапія.
 2. Теорія мотиваційного посилення.
 3. Трудотерапія.
 4. Системна сімейна психотерапія.
 5. Психоаналіз.
 6. Емотивно-раціональна техніка.
 7. Аутотренинг.
 8. Релаксаційні техніки.

Спочатку в ході діагностики фахівці виявляють причини, спровокувала розвиток алкильной залежності у пацієнта, і шукають способи їх усунення, навчають свого підопічного долати життєві труднощі, стреси, без допомоги штучних допінгів.

Каховка – досить велике місто херсонської області, що є районним центром. Незважаючи на розвинену промисловість і культуру, в місті проживає досить багато алкозалежних людей. Місцеві жителі скаржаться на брак кваліфікованих фахівців і лікувальних установ, що займаються анонімною боротьбою з алкоголізмом.

Лікування алкоголізму в Каховці

Соціальна адаптація

Коли безпосереднє лікування від алкоголю в Каховці залишається позаду, настає стадія ресоціалізації або соціальної адаптації. Готувати випускників до виходу в соціум починають завчасно, проводячи для цих цілей ряд заходів, тренінгів, семінарів та майстер-класів, що сприяють відновленню втрачених навичок особистісних якостей і міжособистісних зв’язків. Велика увага приділяється особистісному і духовному зростанню реабілітантів, допомоги в пошуках себе і постановці життєвих цілей.

Після виписки випускники можуть розраховувати не тільки на психологічну підтримку, а на реальну допомогу, що стосується питань отримання освіти, влаштування на роботу, зміни професії.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі