Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Новій Каховці

Алкоголізм відноситься до серйозних психосоматичних захворювань, успішна боротьба з якими передбачає не тільки стандартну процедуру детоксикації, але і грамотну психологічну реабілітацію. Ефективне лікування від алкоголю в Новій Каховці пропонує наркологічний центр Медікон. Фахівці даної установи мають всі необхідні знання, навички та ресурси, щоб подарувати кожному пацієнту шанс на нове, тверезе і здорове життя.

Повноцінна реабілітація алкозалежних в комфортних умовах

Лікування алкоголізму в сучасній клініці передбачає не просто виведення із запою в Новій Каховці, а повноцінний терапевтичний курс, що дозволяє повністю позбутися згубної залежності.

Реабілітаційний центр Медікон надає своїм пацієнтам такі види послуг, які привертають для якісного лікування алкозалежних людей:

  1. Комфортні умови проживання та лікування. Терапію пацієнти проходять, проживаючи в комфортабельних затишних номерах сучасних заміських котеджів, розташованих в екологічно чистих районах міста.
  2. Анонімне лікування алкоголізму в Новій Каховці, без постановки на облік, без розголошення особистої інформації про реабілітантів.
  3. Цілодобове надання допомоги – можливість проконсультуватися з фахівцем в телефонному режимі, викликати лікаря-нарколога або психотерапевта на дім, домовитися про трансфер хворого в клініку.
  4. Зняття білої гарячки, гострої абстиненції, алкогольної інтоксикації шляхом екстреної детоксикації.
  5. Кодування від алкогольної залежності – дає тимчасові результати, але дозволяє досягти стабільної ремісії і стану тверезості, необхідного для успішної подальшої психологічної реабілітації.
  6. Примусове лікування алкоголізму шляхом застосування методу інтервенції – мотиваційних бесід з психологом, що дозволяють сформувати правильні мотивації, усвідомити наявність проблеми і прийняти свідоме рішення щодо проведення подальшого реабілітаційного курсу.

До кожного реабілітанта фахівці клинки шукають індивідуальний підхід. Це стосується надання медичної допомоги, вибору методів психологічної реабілітації та ресоціалізації.

Нова Каховка – велике місто херсонської області, що є районним центром. Цей досить молоде місто, має цікаву історію, розвинену культурну сферу, чимало історичних пам’яток. Однак алкозалежних людей серед місцевого населення становить високий відсоток, який з кожним роком зростає. Основна причина – брак досвідчених фахівців і спеціалізованих приватних лікувальних установ.

Лікування алкоголізму в Новій Каховці

Що потрібно для успішного усунення алкогольної залежності?

Науково доведено, що для усунення алкогольної залежності однієї лише програми Детокс або проведення медикаментозних процедур недостатньо. Навіть грамотна детоксикація робить позитивний вплив на фізичний стан хворого, але не усуває тяги до вживання спиртного. Саме з цієї причини, пройшовши терапевтичний курс в традиційних наркодиспансерах, повернувшись додому через деякий час хворий знову зривається і йде в запій.

Тому після надання першої медичної допомоги з реабілітантами починають активно працювати психологи і психотерапевти. Програма «12 кроків», доповнена елементами Гештальт-терапії, сімейного системного психоаналізу, релаксаційних технік, аутотренінгу, емоційно-раціональної методики дозволяє домагатися прекрасних результатів, навіть в самих запущених і важких клінічних випадках.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі