Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків у Золотоноші

Жителі Золотоноші, які зіткнулися з такою проблемою, як наркозалежність в сім’ї, можуть звернутися в наркологічний центр «Медікон», де їм нададуть грамотне, ефективне лікування від наркотиків в Золотоноші, а також допоможуть з проходженням реабілітації!

Чому потрібно звернутися в наркологічний центр в Золотоноші?

Наркотична залежність руйнує не тільки здоров’я, а й саму особистість пацієнта. Більшість наркозалежних не можуть пройти самостійно навіть перший етап одужання – подолати стан наркотичної ломки. Пацієнтам потрібна допомога професійних лікарів і психологів!

Лікування наркоманії в Золотоноші, в наркологічному центрі «Медікон» проводиться комплексно. Спочатку досвідчений лікар-нарколог в Золотоноші проводить детоксикацію його організму, допомагає впоратися з болісною ламкою максимально швидко і безболісно, усуває фізичну залежність.

Потім з людиною працюють вже психологи. Їх основне завдання – допомогти хворому виробити правильні мотивації, тобто усвідомити наявність хвороби, а також необхідність її лікування.

Лікування наркоманії в ЗолотоношіПодальше психологічне лікування, яке проводить наркологічний центр в Золотоноші, направлено, щоб людина подолала депресивний стан, стала дисциплінованішою, усвідомила відповідальність за своє життя, відновила втрачені міжособистісні зв’язки, навчилася вирішувати проблеми, боротися з внутрішніми спокусами і т.д. Психологи центру працюють як з самим пацієнтом, так і з його найближчим оточенням, виявляючи і усуваючи, ті проблеми і чинники, які призвели до розвитку наркотичної залежності.

Велика увага приділяється сімейній терапії. Як правило, члени сім’ї наркозалежного, в результаті постійного стресу, стають психологічно ослабленими, надламаними людьми. Вони не можуть адекватно сприймати хворого, не знають, як з ним поводитися, як правильно надати йому допомогу … Та їм і самим, в більшості випадків потрібна допомога!

Не варто відкладати вирішення проблем і сподіватися на випадок! Наркоманія прогресує, призводить до важких, незворотних змін в організмі і особистості пацієнта! Саме тому його родичам, які бажають врятувати близьку людину, необхідно якомога швидше звернутися в наркодиспансер в Золотоноші наркологічного центру «Медікон»!

Що таке соціальна реабілітація наркозалежних під час лікування від наркотиків в Золотоноші?

Соціальна реабілітація наркозалежних проводиться після завершення основного терапевтичного курсу, після виписки пацієнта їх центру. У цей період психіка пацієнта ще не цілком стійка, він схильний до спокус, пов’язаним з втратою контролю і доступністю наркотичних речовин. Крім того, на людину навалюються проблеми, пов’язані з особистими і сімейними відносинами, фінансами, працевлаштуванням, пошуком свого місця в суспільстві.

Все це може стати причиною нового рецидиву! З метою попередження можливого зриву проводиться програма соціальної реабілітації. Соціальна адаптація допомагає людині максимально комфортно, швидко і безболісно повернутися в звичне середовище, успішно подолати всі проблеми, знайти нову роботу, захоплення і інтереси.

Для цього фахівці центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам терапевтичний супровід, так людина відчуває себе більш захищеною і в будь-який момент може звернутися до фахівців за допомогою і консультацією в складних ситуаціях.

Соціальна реабілітації спрямована, щоб людина в повній мірі подолала наркозалежність, налагодила всі сфери свого життя і знову стала повноцінним членом суспільства!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі