Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Умані

Якщо вашої родини торкнулася така біда, як наркозалежність, важливо усвідомити – це серйозна медична проблема і допомогти в її вирішенні можуть тільки профільні фахівці високого рівня кваліфікації. Саме таку допомогу можна отримати в наркологічному центрі «Медікон», що надає комплексне лікування наркоманії в Умані (Черкаська область)!

Програма лікування наркоманії в Умані

Лікування від наркотиків в Умані, яке надає наркологічний центр «Медікон», починається з госпіталізації пацієнта і приміщення його в комфортну психологічну обстановку. Основоположними принципами успішного лікування наркозалежного є наступне:

  • формування мотивації пацієнта до одужання;
  • комплексний, але індивідуальний підхід при складанні терапевтичного курсу;
  • створення комфортної, доброзичливої атмосфери;
  • ізоляція людини від суспільства людей, які вживають наркотичні речовини.

Програму лікування, яку проводить наркологічний центр в Умані «Медікон» можна розділити на 2 основні етапи:

  1. Фізична реабілітація.
  2. Психологічна реабілітація.

На перших етапах терапевтичного курсу з пацієнтом працює кваліфікований лікар-нарколог в Умані, який після попередньої діагностики, проводить детоксикацію. Програма детоксикації полегшує хворобливий стан при ломці, очищає організму від токсичних отруйних речовин, відновлює його нормальну роботу. Основне завдання детоксикації – це зниження фізіологічної тяги до речовин наркотичного характеру, з наступним звільненням людини від хімічної залежності.

Весь час перебування в наркологічному центрі «Медікон» з пацієнтом працюють професійні психологи та психотерапевти. Фахівці допомагають людині в повній мірі усвідомити наявну проблему, відновити здорове мислення, придбати реальні життєві цілі і цінності.

Психологічна реабілітація після формування здорових мотивацій спрямована досягнення наступних цілей:

  • відновлення здатності пацієнта до навчання;
  • навчання пацієнта вирішувати життєві проблеми і труднощі, не шукаючи укриття в наркотику;
  • усунення провокуючих чинників і внутрішніх проблем, які спровокували розвиток наркозалежності;
  • навчання людини здатності радіти життю і покращувати свій психологічний стан, не вдаючись до вживання наркотиків.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Лікування наркоманії в Умані

Програма реабілітації в наркологічному центрі в Умані

Людина є невід’ємною частиною соціуму, тому відносини в родині і в суспільстві відіграють важливу роль для повного відновлення наркозалежного. Соціальна реабілітація починається ще в період перебування людини в центрі «Медікон».

Наркодиспансер в Умані практикує заняття пацієнтів в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», які допомагають налагодити міжособистісні зв’язки, навчитися працювати в колективі, взаємодіяти з іншими людьми. Невід’ємною частиною програми реабілітації є і сеанси сімейної психотерапії. Як правило, в сім’ях наркозалежних вкрай нездорова психологічна обстановка, і рідні пацієнта не менше його самого потребують професійної допомоги. Робота з фахівцями допомагає позбутися від помилкових стереотипів і налагодити сімейні відносини, що вкрай важливо для успішної реабілітації пацієнта!

Після виписки з центру пацієнту забезпечується терапевтичний супровід. Людина відвідує центр, працює з психологом, займається в групах взаємодопомоги. Це дозволяє йому зберегти тверезість мислення, навчитися справлятися з новими реальними проблемами і утримуватися від спокуси знову знайти забуття в наркотичному дурмані. Ефективність повної програми реабілітації наркозалежних становить близько 50%, що є дуже хорошим показником!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі