Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Ніжині

Проблема наркотичної залежності набуває все більш широку поширеність вже не тільки в обласних центрах, а й у маленьких містах. Отримати лікування від наркотиків в Ніжині тепер можна, звернувшись в місцеве відділення Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Наркологічний центр в Ніжині: 4 кроки до зцілення

Лікування наркоманії в НіжиніЛікування наркоманії в Ніжині, в наркологічному центрі «Медікон» складається з декількох послідовних етапів, проходження яких дає людині можливість повністю позбутися від наркозалежності. Що являють собою?

  1. Очищення організму, усунення хімічної залежності. На даному етапі лікар-нарколог в Ніжині проводить обов’язкову детоксикацію, мета якої – усунути абстинентний синдром і наркотичну ломку, головне – це зробити людину фізіологічно незалежною від наркотику.
  2. Психологічна корекція – на цьому етапі з пацієнтом індивідуально працюють психологи, допомагаючи йому виробити правильні мотивації, усвідомити помилковість обраного шляху, його неминучі наслідки і необхідність лікуватися далі.
  3. На третьому етапі терапевтичного курсу відновлюються міжособистісні зв’язки, втрачені і зруйновані пацієнтом в період вживання наркотичних речовин. Для цього клієнти центру «Медікон» працюють в групах взаємодопомоги, займаються за програмою «12 кроків», що дозволяє їм знайти нових друзів – однодумців, відвідують сеанси сімейної психотерапії, спрямованої на створення сприятливого мікроклімату і побудову нових довірчих відносин зі своїми близькими.
  4. Завершальний етап лікування – це реабілітація і ресоціалізація. На цьому етапі співробітники наркологічного центру «Медікон» роблять все можливе для того, щоб людина, що завершила терапевтичний курс, максимально комфортно і безболісно повернулася у звичне середовище перебування, знайшла своє місце в соціумі, навчилася вирішувати реальні проблеми, що накопичилися за час її перебування в наркотичному дурмані. Ще одне важливе завдання реабілітаційного періоду – це закріплення досягнутих результатів і попередження можливого рецидиву.

Такий комплексний і поетапний підхід, який пропонує наркологічний центр в Ніжині «Медікон», дає можливість людині, повністю змінити модель поведінки і стати по-справжньому незалежною від наркотика!

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Додаткові методи лікування від наркотиків в Ніжині

Наркодиспансер в Ніжині наркологічного центру «Медікон» для лікування своїх пацієнтів застосовує тільки ліцензовані методики, ефективність яких перевірена і доведена світовою практикою. Однак ми усвідомлюємо, що кожен наш клієнт – це окрема особистість, зі своїми проблемами та особливостями. Тому терапевтична схема підбирається індивідуально, після проведення медичної діагностики і бесіди з психологом. В якості додаткових способів лікування, фахівці наркологічного центру «Медікон» використовують такі методики:

  • трудотерапія;
  • Генштальд-терапія;
  • поетапна соціальна підтримка;
  • аутотренінг;
  • релаксаційні техніки;
  • емотивно-раціональна терапія.

Велике значення має також той факт, що перебуваючи в стінах нашого наркологічного центру, пацієнт постійно зайнятий. Він займається спортом, працює з психологами, відвідує тренінги, лекції і семінари, займається самоосвітою, буває на культурних заходах. Таким чином, людина, в силу перманентної роботи над собою, нових емоцій і вражень, все рідше згадує про наркотик, а головне усвідомлює, що життя може бути яскравим і насиченим і без наркотичного дурману!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі