Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Прилуках

Для того щоб пройти лікування наркоманії в Прилуках Чернігівської області, потрібно просто зателефонувати за номером місцевого відділу наркологічного центру «Медікон»! Центр «Медікон», що діє в Україні протягом 11 з гаком років, має всі необхідні ресурси для надання наркозалежному і членам його сім’ї адекватної і професійної допомоги!

З чого починається лікування наркоманії в Прилуках?

Перше з чого має починатися лікування від наркотиків в Прилуках – це госпіталізація пацієнта. Таким чином, людина захищається від впливу, несприятливо впливаючого на його оточення і зовнішнього середовища, придбання наркотику стає для нього недоступним. Це дуже важливий момент, оскільки на початкових етапах наркозалежна людина не контролює себе і може зірватися в будь-який момент.

Лікування наркоманії в ПрилукахНаркологічний центр в Прилуках «Медікон» забезпечує пацієнтам бережний, дбайливий догляд, цілодобове спостереження з боку профільних фахівців, затишну і спокійну обстановку, перебування в колективі виключно тверезих людей також робить свій вплив, допомагаючи справитися з тягою до наркотичної речовини.

Далі нарколог в Прилуках проводить заходи щодо детоксикації, метою яких є зняття болючого стану ломки, зниження фізичної потреби в наркотиках, відновлення нормального функціонування внутрішніх органів і систем, уражених речовинами наркотичного характеру.

Ми намагаємося не використовувати для цих цілей методи кодування або потужні медикаментозні препарати. Куди ефективнішою, а також безпечною є детоксикація, проведена за допомогою біологічних методів. Наші пацієнти займаються бігом, фізкультурою, вживають сорбенти, вітаміни, потіють в парильні, очищаючи свій організм. Результатом успішної детоксикації є повне усунення фізіологічної залежності від наркотичної речовини.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

Психологічна реабілітація в наркологічному центрі в Прилуках

Щоб людина повністю позбувся тяги до наркотичних речовин, потрібно змінити саму його поведінкову модель, допомогти знайти нові, здорові цілі, інтереси. Зробити це хворому допомагають кваліфіковані фахівці наркологічного центру «Медікон» – психологи і психотерапевти.

Перший крок – це формування мотивацій до проведення лікування. Якщо пацієнт усвідомлює кризу, в якій він опинився, розуміє можливі наслідки і щиро бажає їм запобігти, тоді можливо успішне лікування.

Методи психологічної реабілітації наркозалежних наркодиспансер в Прилуках наркологічного центру «Медікон» застосовує такі:

  • індивідуальна і колективна психологічна робота;
  • трудотерапія;
  • Генштальд-терапія;
  • аутогенна релаксація;
  • сімейна психотерапія.

Пацієнти займаються колективною психотерапією, працюючи за програмою «12 кроків». Така робота не тільки допомагає зміцнити мотивації і дає додатковий стимул до лікування, важливо ще й те, що людина стає частиною колективу, отримує підтримку, вчиться взаємодіяти з оточуючими. Всі ці звички стануть в нагоді йому в період соціальної адаптації.

Сімейна психотерапія спрямована на відновлення сімейних відносин, які, як правило, руйнуються при тривалому стажі наркозалежності пацієнта. Близькі люди знову вчаться довіряти один одному, розуміти один одного і надавати необхідну підтримку

Після виписки з клініки пацієнт виявляється один на один з реальними життєвими проблемами, що може привести до чергового зриву. Для попередження рецидиву йому забезпечується терапевтичний супровід, як мінімум на півроку.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі