Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Новодністровську

Людям, яким необхідно пройти комплексне, професійне лікування наркоманії в Новодністровську, слід негайно звернутися до місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон». Центр «Медікон» за 11 років своєї успішної роботи завоював безліч позитивних відгуків і зміг допомогти більш ніж 1270 наркозалежним.

Про роботу наркологічного центру в Новодністровську

Наркологічний центр «Медікон» має свої філії в 14 українських містах і продовжує активно розвивати свою мережу. У центрі працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які застосовують виключно інноваційні сертифіковані методики. Згідно зі статистичними даними, середня ефективність роботи центру становить близько 30%, що є дуже хорошим показником.

Центр «Медікон» відрізняє комплексний підхід до вирішення проблеми наркотичної залежності. Пацієнтам тут надається професійна допомога медичного персоналу і психологів, а також сприяння з подальшою соціальною адаптацією і реабілітацією. Працює центр анонімно, гарантуючи своїм хворим суворе дотримання конфіденційності.

Лікування наркоманії в Новодністровську

Для пацієнтів в реабілітаційному центрі «Медікон» створені комфортні умови проживання. Палати обладнані сучасними меблями, необхідною технікою. У центрі працює сауна, спортивний і тренажерний зали. Крім того, для пацієнтів організовано здорове, правильно збалансоване, комплексне харчування, також співробітники центру «Медікон» дбають про організацію дозвілля та цікаве проведення часу своїх хворих.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Новодністровську

Лікування від наркотиків в Новодністровську в центрі «Медікон» проводиться, як правило, після госпіталізації пацієнта. Складність на початкових етапах терапевтичного процесу полягає в тому, що людина може відмовлятися від лікування, заперечувати свою залежність, і тут прийняти правильне рішення йому допоможуть досвідчені фахівці центру.

Але навіть в процесі реабілітації у наркозалежних часто відбуваються зриви, виникає непереборна тяга до вживання наркотику. Тому госпіталізація і тимчасова ізоляція хворого, плюс цілодобова допомога психологів, лікарів і консультантів з питань хімічної залежності – це гаранти успішного лікування, що дозволяє домагатися стійких позитивних результатів.

Після надходження в наркологічний центр в Новодністровську «Медікон» проводиться діагностика пацієнта, а також заходи щодо детоксикації. Грамотний нарколог в Новодністровську акуратно і гранично безболісно виводить людину з тяжкого стану наркотичної ломки, очищаючи його організм від наркотичних речовин і продуктів їх розпаду. У центрі «Медікон» віддається перевага біологічним методам детоксикації (біг, спорт, сауна, вітамінотерапія). Крім того, для допомоги наркозалежним, які знаходяться у важкому фізичному стані, застосовуються методи медикаментозної терапії, антідодного лікування, підшивки, кодування, прийом сорбентів.

Після усунення фізіологічної потреби в наркотиках і адаптації в нових умовах з пацієнтами проводяться інтенсивні психотерапевтичні заняття. Застосовуючи такі методики, як індивідуальна, колективна, сімейна психотерапії, Гештальд-терапія, трудотерапія, робота в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», фахівці центру «Медікон» поступово позбавляють хворого від психологічної залежності, що особливо важливо. Людина набуває нові цілі, інтереси і стійку мотивацію до того, щоб жити тверезим, повноцінним і здоровим життям!

Зробіть перший крок на шляху до свободи від наркозалежності – зателефонуйте в наркодиспансер в Новодністровську «Медікон»!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі