Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Кам’янському

Кам’янське – село в Криворізькій області. У зв’язку з недостатністю робочих місць і варіантів проведення вільного часу, проблем наркоманії в сільській місцевості стоїть досить гостро. Ще зовсім недавно, щоб отримати кваліфіковану допомогу в боротьбі з наркотичною залежністю, жителям Кам’янського доводилося шукати клініки в районному центрі – Кривому Розі або навіть в Дніпропетровську. Тепер професійне та ефективне лікування наркоманії в Кам’янському – доступно, в зв’язку з відкриттям місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Допомога наркозалежним в лікуванні наркоманії в Кам’янському

Лікування наркоманії в Кам'янскому

Лікування від наркотиків в Кам’янському, в наркологічному центрі «Медікон» носить комплексний характер в умовах госпіталізації пацієнта, з подальшою реабілітацією.

В першу чергу, нарколог в Кам’янському, що має на руках всі необхідні ліцензії, проводить детоксикацію пацієнта, спрямовану на усунення характерного абстинентного синдрому, очищення організму хворого від токсичних речовин і позбавлення людини від хімічної залежності.

Мета подальшого лікування – усунення психологічної залежності від наркотику і, так званих, поведінкових адикцій. Для цього, фахівці наркологічного центру «Медікон» в Кам’янському застосовують такі психологічні методики:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • колективні заняття психотерапією;
  • Генштальд-терапію;
  • когнітивно-поведінкову терапію;
  • групові заняття по всесвітньо відомій програмі «12 кроків».

Важливо відзначити, що умови проживання в наркодиспансері в Кам’янському «Медікон» надає найкомфортніші, нічим не поступаються столичним клінікам. Ми забезпечуємо своїм клієнтам якісне, повноцінне харчування, організацію дозвілля, постійну підтримку і консультації психотерапевтів, психологів, а також фахівців з питань хімічної залежності.

В результаті, пацієнт не тільки перестає бути фізично залежним від наркотиків, але і набуває нові цілі, знайомства, віру в свої сили і можливість повноцінно насолоджуватися життям без наркотичного дурману!

Наступний крок – це закріплення результатів пройденого терапевтичного курсу, реабілітація і соціальна адаптація пацієнта, після того, як він покине стіни наркологічного центру «Медікон». Наші фахівці та волонтери роблять все необхідне, щоб людина уникнула можливого зриву, подолала внутрішні і зовнішні негативні фактори, налагодив своє життя і зайняла гідне місце в соціумі. Для цих цілей проводяться індивідуальні бесіди з психологом, спеціалізовані психотренінги, заняття в групах взаємодопомоги і т.д. Такий терапевтичний супровід в період реабілітації значно знижує ймовірність можливого рецидиву.

Допомога сім’ї наркозалежного в наркодиспансері в Кам’янському

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» велику увагу приділяє роботі з членами сім’ї наркозалежного, надання їм кваліфікованої психологічної допомоги. Наші фахівці змінюють ставлення найближчого оточення до пацієнта, вчать надавати йому необхідну підтримку. Заняття сімейною терапією допоможуть дізнатися про особливості захворювання і нюансах поведінки наркозалежного. Родичі дізнаються як поводитися в кризових ситуаціях, як допомогти своїй близькій людині уникнути зриву. Практика доводить, що сімейна терапія також істотно знижує ймовірність можливого рецидиву.

Крім того, проводяться заняття в батьківських групах, де родичі людей, які страждають наркологічної залежністю, можуть обмінятися досвідом, порадами, рекомендаціями, підтримати один одного морально!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі