Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Кривому Розі

Кривий ріг – велике місто, з високою чисельністю населення. Не дивно, що проблема наркотичної залежності серед місцевої молоді стоїть досить гостро. Отримати якісне, професійне лікування від наркотиків в Кривому Розі – можна, звернувшись у міську філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Про роботу наркодиспансера в Кривому Розі

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» працює вже 11 років і за цей час надав допомогу багатьом наркозалежним, більше 30% наших пацієнтів повністю позбулися цієї згубної пристрасті і повернулися до нормального, повноцінного життя.

Лікування наркоманії в Кривому Розі, в наркологічному центрі «Медікон» проводиться досвідченими, висококваліфікованими фахівцями. Основна відмінність центру «Медікон» від інших Лікування наркоманії в Кривому Розінаркологічних клінік полягає в комплексному підході до вирішення проблеми наркозалежності, що включає в себе як медичні, так і психотерапевтичні, а також психологічні методики. Таким чином, пацієнт отримує повноцінну, всебічну допомогу, яка допомагає не тільки подолати наркотичну ломку, але і змінити сам світогляд, знову навчившись жити і отримувати радість від життя без наркотичних речовин.

Чим ми вам допоможемо з лікуванням наркоманії в Кривому Розі

«Медікон» – наркодиспансер в Кривому Розі, який надає послуги з госпіталізації пацієнтів. Це дуже важливий момент, адже для того, щоб викорінити в людині наркозалежність, його необхідно на якийсь час ізолювати від звичного кола спілкування, змінити навколишнє оточення, забезпечити перманентне перебування в терапевтичному співтоваристві і увагу кваліфікованих фахівців.

Якщо сам наркозалежний відмовляється від лікування, за бажанням його родичів, співробітниками центру «Медікон» може бути проведена примусова госпіталізація і детоксикація такого пацієнта (при цьому, доставку хворого до лікувального закладу ми беремо на себе).

Перший етап лікувального процесу починається з проведення детоксикації. Кваліфікований нарколог в Кривому Розі – співробітник наркологічного центру «Медікон» очистить організм хворого від скупчень токсинів, прискорить процес виведення наркотиків, полегшить стан наркотичної ломки, з якими мало кому з пацієнтів вдається впоратися самостійно.

Коли над фізичною залежністю буде здобута перемога, настає черга надання психологічної допомоги, спрямованої на усунення психологічної залежності людини від наркотиків. Індивідуальні та колективні сеанси психотерапії, заняття в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків», трудотерапія, сімейні психологічні консультації – всі ці методики допомагають відновити саму особистість наркозалежного пацієнта, сформувати в ньому чіткі мотивації до одужання і подолати всі складнощі на шляху до звільнення.

Підтримка в період проходження курсу лікування від наркотиків в Кривому Розі

На відміну від більшості наркологічних клінік, центр «Медікон» не обмежується проведенням одного лише лікувального курсу щодо позбавлення від наркотичної залежності. Адже саме після виписки, коли людина, повертається у звичне середовище і стикається з новими спокусами, а також реальними життєвими труднощами, йому як ніколи необхідна допомога і підтримка професіоналів! Тому співробітники центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам терапевтичний супровід під час відновного періоду! Це істотно прискорює процеси ресоціалізації та допомагає людині подолати спокусу знову повернутися до наркотиків!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі