Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Нікополі

Лікування наркоманії в Нікополі – тепер доступно кожному городянину, що зіткнулося з даною, широко поширеною проблемою. Нещодавно Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» відкрив свій діючий філія безпосередньо в Нікополі!

Наркодиспансер в Нікополі: наші послуги

Лікування від наркотиків в Нікополі, в філії наркологічного центру «Медікон» проводиться висококваліфікованими фахівцями із застосуванням самих інноваційних методик, відомих по всьому світу.

Для ефективної, успішної боротьби з наркотичною залежністю наркодиспансер в Нікополі «Медікон» надає наступні послуги:

  1. Госпіталізація пацієнта, занурення в здорове терапевтичне співтовариство і тимчасова ізоляція від звичного середовища і кола спілкування. Відзначимо, що госпіталізація може бути, не тільки добровільною, але і примусовою, адже далеко не завжди люди, які страждають наркотичною залежністю, усвідомлюють всі масштаби проблеми.
  2. Виведення зі стану ломки і усунення фізичної залежності хімічного характеру. Для цього досвідчений нарколог в Нікополі проводить детоксикацію. Всі препарати і методики очищення організму від наркотиків підбираються суто індивідуально, з урахуванням стану здоров’я хворого, його наркотичного стажу та конкретних речовин, які людина приймала.
  3. Лікування наркоманії в НікополіІндивідуальні бесіди з психологом, мета яких – це усвідомлення пацієнтом наявної проблеми, формування мотивацій і прагнень до лікування і позбавлення від психологічної залежності від наркотичних речовин.
  4. Групова психотерапія і заняття в групі взаємодопомоги за програмою «12 кроків» – спрямовані на зміцнення мотивації, формування здорової терапевтичної спільноти, надання взаємної допомоги людьми, що зіткнулися з проблемою наркотичної залежності.
  5. Сімейна психотерапія – допомагає налагодити стосунки в родині наркозалежного пацієнта, відновити атмосферу довіри і взаєморозуміння, навчити близьких людей адекватного ставитися до хворого і надавати йому психологічну підтримку.

Важливо відзначити, що на всіх етапах терапевтичного курсу, людина отримує допомогу і має можливість консультації з кваліфікованими психотерапевтами і фахівцями медичної сфери!

Допомога в реабілітації після курсу лікування наркоманії в Нікополі

Коли колишній наркозалежний після проходження лікувального курсу повертається додому і позбавляється підтримки фахівців, виникає високий ризик нового зриву і рецидиву захворювання. Провокуючих чинників багато, до них можна віднести наступне:

  • негативний вплив оточення і колишніх «друзів»;
  • доступність наркотику;
  • труднощі з самореалізацією;
  • можлива громадська неприязнь;
  • нестійкість психіки.

Для того щоб підтримати пацієнта, допомогти йому встояти перед можливими спокусами і якомога швидше стати гідним членом суспільства, фахівці наркологічного центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам терапевтичний супровід в період реабілітації. У будь-який час людина може звернутися за допомогою і підтримкою до психологів, фахівцям з хімічних залежностей та волонтерам центру. Заняття в групах сімейної психотерапії та взаємодопомоги також зміцнюють віру у власні сили, позбавляють від відчуття самотності, дають можливість отримати необхідну розрядку без вживання наркотичних речовин.

Результати свідчать самі за себе! Згідно зі статистичними даними, більше 50% пацієнтам наркологічного центру «Медікон» вдалося повністю вилікуватися від наркоманії, уникнувши повторних зривів, знайти нормальну роботу, створити сім’ю, одним словом, повернутися до повноцінного, якісного, а головне, здорового і тверезого життя!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі