Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Новомосковську

Як пройти повноцінне комплексне лікування наркоманії в Новомосковську (Дніпропетровська область)? Тепер для отримання професійної допомоги в боротьбі з наркотичною залежністю потрібно просто звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Яку допомогу в лікуванні наркоманії в Новомосковську ми надаємо

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» не тільки проводить лікування від наркотиків в Новомосковську. Наші фахівці надають комплексну психологічну допомогу, як самому наркозалежному хворому, так і членам його сім’ї, а також сприяють прискореної реабілітації, відновлення та ресоціалізації пацієнтів.

Наркодиспансер в Новомосковську «Медікон» пропонує своїм клієнтам наступні види послуг:

  1. Виведення зі стану наркотичного сп’яніння, ломки, детоксикації організму, позбавлення від фізичної залежності від наркотичних речовин. Допомогу пацієнтам надає кваліфікований нарколог в Новомосковську, який має на руках всі необхідні ліцензії для здійснення даного роду діяльності.
  2. Індивідуальна психологічна робота з пацієнтом, спрямована на усвідомлення проблеми і потреби в лікуванні від наркотичної залежності.
  3. Лікування наркоманії в НовомосковськуКолективні психологічні заняття наркозалежних за програмою «12 кроків», націлені на створення терапевтичної спільноти, зміцнення мотивацій і надання взаємодопомоги, яка стане в нагоді і під час реабілітаційного періоду.
  4. Сімейна терапія – спрямована на створення здорового психологічного клімату в сім’ї наркозалежного, побудова нових відносин між пацієнтом і його близькими, заснована на розумінні, підтримці і довірі.
  5. Трудотерапія – націлена на створення постійної зайнятості та перманентній внутрішній праці, що прискорить процес одужання і вчить людину новому життю, в якому більше немає місця наркотичним речовинам.
  6. Реабілітація – надання терапевтичного супроводу пацієнтам, після виписки і завершення лікувального курсу. Допомога фахівців необхідна колишньому наркозалежному для того, щоб успішно впоратися з проблемами зовнішнього і внутрішнього характеру, знайти своє місце в соціумі, а головне, уникнути можливого зриву і рецидиву захворювання.
  7. Госпіталізація (добровільна або примусова) з наданням кожному пацієнту максимально комфортних умов проживання, комплексного, повноцінного харчування, організації дозвілля, постійного спостереження психологів, психотерапевтів, медиків і консультантів з питань залежності хімічного характеру.
  8. Надання примусових заходів медичного характеру за бажанням рідних наркозалежного. Послуга передбачає безкоштовне бронювання палати і трансфер хворого до лікувального закладу, проведення детоксикації і виведення з наркотичної ломки, робота з психологом для створення певних установок і мотивацій для подальшого лікування.

Що потрібно для отримання допомоги в наркодиспансері в Новомосковську

Для того щоб отримати грамотну комплексну допомогу, вам потрібно зателефонувати філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» в Павлограді і домовитися про прийом або ж примусову госпіталізацію хворого.

Після особистого огляду фахівці центру «Медікон» розроблять для пацієнта оптимальний терапевтичний курс , Що включає в себе психологічні і медикаментозні методики. Тактика лікування розробляється за індивідуальною схемою, з урахуванням таких факторів, як тривалість наркотичного стажу, тяжкість стану і особистісні особливості конкретного хворого.

Тривалість лікувального курсу і відновного періоду, також встановлюються в індивідуальному порядку!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі