Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Павлограді

Страждаєте від наркотичної залежності і розумієте, що вилікуватися самотужки вже не зможете? Ваша сім’я зіткнулася з проблемою наркоманії? Отримати комплексне, кваліфіковане лікування від наркотиків в Павлограді Дніпропетровської області можете, звернувшись до діючої міської філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»! Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які мають у своєму розпорядженні необхідні ресурси, що дозволяють домагатися позитивних результатів, навіть в найважчих, запущених випадках!

Як працює наркодиспансер в Павлограді

Лікування наркоманії в Павлограді, в наркологічному центрі «Медікон» починається зі звернення пацієнта або його родичів. Після обов’язкової госпіталізації та обстеження хворого кваліфікований нарколог в Павлограді розробляє для нього оптимальний і максимально ефективний лікувальний курс, спрямований на усунення як фізіологічної, так і психологічної залежності.

Перший етап на шляху до зцілення від наркоманії – це проведення детоксикації, виведення хворого зі стану ломки, усунення абстинентного синдрому. Тільки ліквідувавши фізичну залежність від наркотика, можна переходити до наступних лікувальних методик. Очиститися від наркотиків можна за допомогою:

 • кодування;
 • підшивки;
 • введення препаратів-сорбентів в шлунково-кишковий тракт.

Оптимальний спосіб детоксикації підбирається фахівцем з хімічної залежності в індивідуальному порядку!

Наступний крок – це проведення психологічної праці, спрямованої на формування здорових мотивацій, усунення психологічної залежності від наркотичних речовин, а також ресоціалізації пацієнта. Наркодиспансер в Павлограді «Медікон» використовує для цього комплекс елементів таких методів:

 • сімейна терапія;
 • індивідуальна робота з психологом;
 • колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків»;
 • надання поетапної соціальної підтримки;
 • трудотерапія;
 • Генштальд-терапія;
 • когнітивно-поведінкові методики.

Лікування наркоманії в ПавлоградіВсі перераховані вище методи спрямовані на нормалізацію емоційного стану наркозалежного пацієнта, формування у нього здорових цілей і мотивації, зміцнення віри у власні сили. Результат – відновлення особистості пацієнта, нормалізація сімейних і соціальних відносин, позбавлення від депресивного стану, усвідомлення можливості вибору і повноцінного життя поза наркотичного полону.

Після завершення стаціонарного терапевтичного курсу пацієнт проходить амбулаторне лікування, життєво необхідне в реабілітаційний період. Співробітники наркологічного центру «Медікон» допомагають колишньому пацієнту налагодити своє життя, знайти роботу, впоратися з проблемами сімейного характеру, а головне, запобігти новому зриву, який спостерігається приблизно у половини хворих. У цей період людина може відвідувати психологічні тренінги та заняття, консультуватися з фахівцями, працювати в групах взаємодопомоги. Заняття в групах сімейної терапії також сприяють прискореній реабілітації та запобігання можливих рецидивів!

Чому лікування наркоманії в Павлограді варто проводити саме у нас

Співпраця з Всеукраїнським наркологічним центром «Медікон» характеризується наявністю наступних переваг:

 • комплексний підхід до подолання наркотичної залежності;
 • комфортні умови для життя в період госпіталізації;
 • індивідуальний підхід до розробки лікувального курсу для кожного конкретного пацієнта;
 • високий професіоналізм співробітників центру.

Лікування від наркотичної залежності в центрі «Медікон» проводиться анонімно, в умовах суворого дотримання лікарської таємниці!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі