Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Калуші

Куди звернутися жителям міста Калуш, які зіткнулися з такою бідою, як наркотична залежність у родині? Пройти комплексне, ефективне лікування наркоманії в Калуші можна в місцевому відділенні наркологічного центру «Медікон».

Що входить в програму курсу лікування від наркотиків в Калуші?

Наркологічний центр в Калуші «Медікон» від інших лікувальних установ відрізняє комплексний, систематичний підхід до боротьби з наркотичною залежністю. У програму лікувального курсу, яку пропонує наркодиспансер в Калуші, входить наступне:

 1. Проведення попередньої діагностики, що дозволяє виявити стаж наркотичної залежності, характер вживаних пацієнтом наркотичних речовин, його індивідуальні особливості, загальний стан здоров’я.
 2. Розробка індивідуального терапевтичного курсу з урахуванням результатів, отриманих в ході діагностичних заходів.
 3. Проведення детоксикації. Нарколог в Калуші вживає заходів, необхідні для безболісного, комфортного і результативного виведення хворого зі стану наркотичної ломки. Перевага віддається біологічним, природним методам детоксикації, використовуються також кодування і підшивання.
 4. Індивідуальна робота з психологом, спрямована на формування здорових мотивацій, усунення депресивного стану, корекцію поведінкової моделі.
 5. Психологічна робота з членами сім’ї наркозалежного в форматі батьківських груп і сеансів насіннєвий психотерапії.
 6. Колективні заняття, згідно з принципами програми «12 кроків», дозволяють зміцнити мотивації, знайти нові цілі, віру в себе, підтримку однодумців.
 7. Психологічна реабілітація, яка здійснюється методами трудотерапії, Гештальд-терапії, поетапної соціальної підтримки.

Весь період терапевтичного курсу пацієнт перебуває в умовах клініки, що робить лікування від наркотиків в Калуші максимально ефективним і результативним. Госпіталізація тимчасово ізолює хворого від негативно впливаючого на нього оточення, зобов’язує дотримуватися режиму, правильно харчуватися, щодня працювати над собою, набуваючи навички тверезого життя. Крім того, перебування в стінах наркологічного центру повністю виключає можливість придбання наркотичних речовин та алкогольних напоїв.

Умови проживання в наркодиспансері в Калуші

Багато пацієнтів побоюються госпіталізації і абсолютно марно! Наркологічний центр «Медікон» робить все можливе, щоб період перебування хворих в клініці був максимально комфортним. Для пацієнтів створені всі умови, що сприяють швидкому одужанню і реабілітації.

Лікування наркоманії в Калуші

У центрі працює сауна, спортивний зал – адже фізична активність, один з важливих методів боротьби з наркотичною залежністю! Крім того, пацієнтам надається здорове, збалансоване, триразове харчування. Співробітники центру «Медікон» дбають про організацію дозвілля реабілітантів, підвищенні їх рівня освіти та кваліфікації. У центрі регулярно проводяться лекції, семінари, психологічні тренінги.

Перебування в клініці забезпечує постійний нагляд і надання пацієнтові допомоги з боку профільних фахівців. Це дає можливість подолати кризи, що виникають в процесі лікування, нормалізувати психоемоційний і фізичний стан хворого.

Переваги наркологічного центру в Калуші

Співпраця з наркологічним центром «Медікон» характеризується наявністю наступних переваг:

 • суворе дотримання політики конфіденційності;
 • досвідчений персонал високого рівня кваліфікації;
 • можливість проведення примусових заходів медичного характеру;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • застосування найсучасніших інноваційних методик.

Ви можете звернутися за допомогою в наркологічний центр «Медікон» в будь-який час, адже ми працюємо в цілодобовому режимі!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі