Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Коломиї

Жителям міста Коломия Івано-Франківської області, які опинилися віч-на-віч з проблемою наркозалежності, більше немає необхідності шукати спеціалізовану клініку в обласному центрі. Після відкриття місцевого відділення наркологічного центру «Медікон», стало можливим повне, комплексне лікування від наркотиків в Коломиї!

Методи боротьби з фізичною залежністю

Усунення хімічної залежності – ось з чого починається лікування наркоманії в Коломиї. Кваліфікований фахівець-нарколог в Коломиї проводить заходи щодо детоксикації, метою яких є очищення організму від токсинів і залишків наркотичних речовин, лікування абстинентного синдрому, виведення зі стану ломки. Для цих цілей фахівці наркологічного центру «Медікон» застосовують наступні методи:

  • введення сорбентів в шлунково-кишковий тракт;
  • вітамінотерапія;
  • підшивка;
  • дієтотерапія;
  • кодування;
  • потіння в сауні;
  • інтенсивні заняття спортом, фізичні навантаження.

Детоксикація дозволяє нормалізувати фізичний стан хворого, адаптувати його організм, внутрішні органи і системи для нормального функціонування.

Весь період проведення програми детоксикації за пацієнтом спостерігає ціла команда фахівців – наркологів, експертів з хімічної залежності, медиків, психотерапевтів, що дозволяє зробити процес відновлення максимально швидким, комфортним і результативним.

Психологічна реабілітація

Після того, як хворий вийде з болісного стану ломки і адаптується в умовах клініки, починається активна робота, спрямована на усунення психологічної залежності.

Наркологічний центр в Коломиї «Медікон» надає своїм пацієнтам комплексну психологічну допомогу.

Перша і основна задача фахівців – формування правильних мотивацій, усвідомлення наркоманії, як захворювання, для подолання якого потрібна допомога професіоналів і робота над собою. Психологи центру допомагають хворому виявити ті внутрішні проблеми, які могли спровокувати розвиток наркозалежності і знайти способи їх вирішення. Важлива роль приділяється питанням самопізнання, пошуку нових цілей, захоплення та інтересів, не пов’язаних з вживанням наркотичних речовин. Хороші результати дають індивідуальні психологічні консультації, і застосування елементів Гештальд-терапії.

Лікування наркоманії в Коломиї

Подальша психологічна реабілітація спрямована на корекцію моделі поведінки хворого, відновлення міжособистісних зв’язків, нормалізацію сімейних відносин. Для реалізації цих цілей, пацієнти центру «Медікон» займаються в групах співзалежних за програмою «12 кроків», відвідують сеанси сімейної психотерапії. Також застосовуються елементи трудотерапії, когнітивно-біхевіоральної (поведінкової) терапії.

Результатом піврічного терапевтичного курсу стає повне усунення фізичної та психологічної залежності пацієнта від наркотичних речовин, нормалізації його здоров’я і емоційного фону, придбання навичок тверезого життя.

Програма реабілітації

Наркодиспансер в Коломиї «Медікон» надає своїм пацієнтам обов’язковий терапевтичний супровід протягом півроку після виписки з єдиного центру. Програма ресоціалізації допомагає закріпити результати терапевтичного курсу, запобігти можливому рецидиву, зробити адаптацію колишнього наркозалежного до звичного соціального середовища швидкою, комфортною і безболісною.

З пацієнтом після виписки продовжують працювати психологи, психотерапевти, соціальні працівники. Кілька разів протягом тижня реабілітант відвідує заняття в групах співзалежних, сеанси сімейної психотерапії. Середня тривалість реабілітаційного періоду, як правило, становить близько 6-7 місяців.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі