Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Яремче

Тепер для того щоб пройти повне професійне лікування наркоманії в Яремче, досить просто звернутися в місцевий відділ наркологічного центру «Медікон». Кваліфіковані фахівці центру нададуть пацієнтам комплексну допомогу медичного і психологічного характеру.

Принципи роботи наркологічного центру в Яремче

Наркологічний центр в Яремче «Медікон» надає повний комплекс послуг, спрямованих на вирішення проблеми наркозалежності. Лікування від наркотиків в Яремче за програмою центру «Медікон» передбачає фізичну та психологічну реабілітацію хворого.

Терапевтичний курс починається з діагностики та детоксикації організму, яку проводить кваліфікований нарколог в Яремче. Принципи роботи центру «Медікон» виключають будь-яке насильство над особистістю пацієнта. Наші фахівці прагнуть до того, щоб допомогти хворому виробити правильні мотивації і усвідомити необхідність лікування, а також залучити його в терапевтичний процес. Тому в період детоксикації перевага віддається біологічним, натуральним і безпечним методам.

З метою позбавлення від хімічної залежності та полегшення стану ломки, пацієнти приймають сорбенти, вітаміни, мінеральні речовини, потіють в парильні і працюю в спортивному залі. Такі методи детоксикації дають більш стабільні і довгострокові результати, а також не викликають небажаних реакцій, позитивно впливаючи на весь організм.

Наркодиспансер в Яремче «Медікон» особливий акцент робить на психологічну реабілітацію пацієнтів. Адже головне завдання фахівців – це вмотивувати хворого до тверезого життя, допомогти йому розібратися в собі, знайти нові цілі та інтереси. Психологічна корекція необхідна, щоб вийшовши з клініки, чоловік знову не повернувся до наркотиків!

Лікування наркоманії в Яремче

Психологи реабілітаційного центру «Медікон» використовують для цього наступні методи:

  • Генштальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • сімейна системна психотерапія;
  • аутотренінги;
  • релаксація;
  • емотивно-раціональні методи.

Однак основою психологічної реабілітації наркозалежних в центрі «Медікон» є регулярні, систематичні заняття в групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків». Ці заняття дають людині можливість утвердитися в своїх мотиваціях, поглянути на себе з боку, обмінятися досвідом, знайти необхідну підтримку, навчитися функціонувати в колективі.

Лікування наркоманії в Яремче в центрі «Медікон»

Програма реабілітації в центрі триває близько півроку після виписки, а готувати пацієнтів до виходу в соціум починають завчасно.

Завдання реабілітації – закріплення неприйняття до наркотичних речовин, соціальна адаптація, відновлення в професійному середовищі. Велике значення приділяється сеансам сімейної психотерапії, роботі з родичами хворого в батьківських групах. Психологи допомагають подолати помилкові стереотипи і навчитися надавати необхідну підтримку в критичних ситуаціях.

Реабілітанти 3 рази протягом тижня відвідують заняття в групах співзалежних, індивідуальні психологічні консультації. Соціальний працівник допомагає їм адаптуватися в соціумі, зайняти гідне місце в суспільстві, вирішити проблеми з працевлаштуванням.

Основною метою програми реабілітації в наркологічному центрі «Медікон» є запобігання можливому зриву, адже після виписки пацієнти піддаються серйозній загрозі рецидиву. І тільки допомога однодумців, фахівців, рідних людей допоможе їм утриматися на вірному шляху, уникнувши повернення в лещата наркотичного полону.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі