Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Чугуєві

Проблема наркоманії в Чугуєві, на жаль, стоїть досить гостро. Раніше родичам наркозалежних доводилося шукати спеціалізовані клініки в Харкові або навіть в Києві, адже відсутність грамотної допомоги в боротьбі з наркоманією – це проблема всіх невеликих міст. Однак тепер у місті відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що пропонує повноцінне, ефективне лікування наркоманії в Чугуєві!

Лікування наркоманії в Чугуєві: що ми пропонуємо?

Лікування наркоманії в ЧугуєвіЛікування від наркотиків в Чугуєві в центрі «Медікон» проводиться висококваліфікованими фахівцями, за допомогою найсучасніших препаратів і передових, інноваційних методик. В першу чергу, наркодиспансер в Чугуєві «Медікон» пропонує госпіталізацію пацієнта з послідуючою тимчасовою ізоляцією, що необхідно для досягнення позитивних результатів лікування. Ми забезпечуємо наших хворих максимально комфортними умовами проживання та повноцінним, комплексним, здоровим харчуванням.

Тактика лікування (певні препарати, фізіологічні та психотерапевтичні процедури) підбираються виключно за індивідуальною схемою після знайомства з пацієнтом і вивченням результатів зібраного анамнезу. Спеціаліст центру «Медікон» – нарколог в Чугуєві – ніколи не користується загальними схемами, саме індивідуальний підхід до кожного конкретного пацієнта дозволяє домагатися повноцінного і стабільного терапевтичного ефекту.

Лікування включає в себе два основних напрямки:

 1. Позбавлення від хімічної, фізіологічної залежності, зняття «ломки» – проведення детоксикації, із застосуванням найсучасніших препаратів, згідно з індивідуальною схемою.
 2. Позбавлення від психологічної залежності від наркотиків – шляхом проведення індивідуальної та колективної психотерапії, роботі за програмою «12 кроків», сімейної терапії і т.д.

Такий комплексний підхід до даної проблеми мотивує людину до боротьби з згубною пристрастю і підвищує результативність лікування. На всіх етапах терапевтичного курсу пацієнт отримує професійну підтримку психотерапевтів, психологів і фахівців з хімічної залежності, що сприяє більш легкому подоланню критичних, переломних моментів.

Завершальним етапом лікування – є соціальна реабілітація і адаптація пацієнта. Терапевтичний супровід, робота в сімейних і колективних психологічних групах, індивідуальні консультації психолога – все це допомагає людині адаптуватися в реальному житті, впоратися з проблемами, що накопичилися за час його перебування в полоні наркотиків, налагодити особисті відносини і знову стати гідним членом суспільства!

Допомога співробітників і волонтерів наркологічного центру «Медікон» в цьому питанні неоціненна, адже часто, виписавшись з клініки і зіткнувшись з суворими реаліями життя, людина не рідко піддається спокусі і знову ховається від проблем в наркотичному вирі.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Наркодиспансер в Чугуєві: наші переваги

До незаперечних переваг наркологічного центру «Медікон» можна віднести наступні фактори:

 1. Надання добровільного та примусового лікування.
 2. Висококваліфікований персонал.
 3. Комфортні умови проживання пацієнтів.
 4. Поєднання декількох терапевтичних методик.
 5. Допомога в подальшій соціальній реабілітації колишнього наркозалежного.
 6. Надання психологічної та юридичної допомоги членам сім’ї пацієнта.
 7. Психологічна та медична допомога пацієнту на всіх етапах лікування і реабілітації
 8. Доступна і прийнятна вартість послуг.
 9. Уважне, дбайливе, доброзичливе ставлення до пацієнтів.

Наші сертифікати

Абсолютна анонімність і конфіденційність дозволяє зберегти в таємниці лікування, крім того, виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта і високий професіоналізм персоналу гарантує результати терапії!

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі