Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Ізюмі

Якщо ваша сім’я зіткнулася з проблемою наркотичної залежності, то ви можете звернутися за допомогою до філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що надає комплексне і ефективне лікування наркоманії в Ізюмі! Співробітники центру – досвідчені та висококваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі найбільш інноваційні та дієві методи!

Наркодиспансер в Ізюмі: чим ми можемо допомогти?

Перший крок до позбавлення від наркологічної залежності – це проведення детоксикації та усунення абстинентного синдрому. Нарколог в Ізюмі, який працює в центрі «Медікон», використовує для цих цілей самі щадні, сучасні препарати. Всі медикаменти підбираються індивідуально, з урахуванням тривалості наркотичного стажу, тяжкості стану та особистісних особливостей конкретного пацієнта. Як правило, стан хворого призводить до значного покращення вже протягом доби. А через тиждень вдається повністю усунути хімічну залежність організму від наркотиків.

Лікування наркоманії в ІзюміПодальше ж лікування від наркотиків в Ізюмі буде носити, головним чином, психологічний характер. Адже позбутися психічної залежності від наркотичних речовин значно складніше, ніж усунути стан ломки. У своїй практиці фахівці центру «Медікон» використовують багато психотерапевтичних методик, які також підбираються індивідуально, з урахуванням особистісних особливостей хворого.

Особлива увага приділяється методам колективної психотерапії, зокрема, роботі за програмою «12 кроків». Дана методика дозволяє сформувати здорове терапевтичне співтовариство однодумців, яке допоможе людині і в реабілітаційний період, і після завершення лікувального курсу. Програма «12 кроків» дає можливість людині поглянути на себе з боку, сформувати вірну мотивацію і прагнення, повірити у власні сили.

Ще один важливий момент – це сімейна психотерапія, яка допомагає близькому оточенню пацієнта змінити своє ставлення до нього, навчитися довірі і розумію, а також надання такої необхідної підтримки. Крім того, в центрі діють спеціальні батьківські групи.

Тривалість терапевтичного курсу визначається індивідуально і залежить від ступеня тяжкості стану хворого, від його особистісних особливостей. В цілому, усунення залежності від наркотичних речовин вдається домогтися протягом декількох місяців.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Лікування наркоманії в Ізюмі: як уникнути рецидиву?

Лікування від наркотичної залежності здійснюється в умовах госпіталізації та ізоляції пацієнта від звичного середовища. Під час терапевтичного курсу хворий отримує постійну підтримку з боку профільних фахівців, його день буквально розписаний по хвилинах і про наркотики ніколи подумати.

Однак, після виписки ситуація різко змінюється. Колишній наркозалежний повертається в колишнє середовище проживання і виявляється один на один з безліччю проблем, що накопичилися, можливо, ворожим ставленням до нього соціуму і т.д. В результаті, з урахуванням доступності наркотичних речовин більше половини пацієнтів зриваються і знову починають шукати забуття і розслаблення в наркотиках.

Як же уникнути рецидиву? Наркодиспансер в Ізюмі «Медікон» не залишає своїх підопічних без підтримки навіть після виписки. Фахівці, психологи та волонтери центру надають пацієнтам допомогу в подальшій реабілітації та соціальної адаптації, вчать справлятися з проблемами і розслаблятися, не вдаючись до наркотиків. Результати свідчать самі за себе: більш 50% пацієнтів наркологічного центру «Медікон» повністю позбулися наркотичної залежності, уникнувши повторних зривів і рецидивів!

Слід також зазначити, що лікування від наркозалежності в центрі «Медікон» проводиться абсолютно анонімно, що важливо, адже пацієнт може не переживати про те, що хтось дізнається про його проблеми!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі