Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Люботині

В останні роки кількість наркозалежної молоді в місті Люботин Харківської області суттєво збільшилася. Це багато в чому обумовлено недостатньою організацією дозвілля і доступністю наркотичних речовин. У зв’язку з цим Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» відкрив нову філію, основне завдання якої – це лікування наркоманії в Люботині! Наш центр діє вже понад 11 років і за цей період допоміг 30% наркозалежних позбутися згубної звички і повернутися до нормального, здорового і тверезого життя!

Наші послуги з лікування наркоманії в Люботині

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» пропонує ефективне лікування від наркотиків в Люботині, що дозволяє домогтися незмінно позитивних, стабільних і стійких результатів. Наші фахівці практикують комплексний підхід вирішення проблеми наркоманії, спрямований на усунення не тільки фізіологічної, а й що особливо важливо, психологічної залежності.

Лікування наркоманії в ЛюботиніКрім того, наркодиспансер в Люботині «Медікон» особливе значення приділяє подальшої реабілітації пацієнта. Адже навіть після повного курсу лікування, ризики можливого рецидиву і повернення до наркотиків залишаються досить високими!

Як працює наркодиспансер в Люботині

Нарколог в Люботині готовий надати пацієнтам першу допомогу, спрямовану на детоксикацію організму, очищення від наркотичних речовин і усунення фізичної залежності, без чого подальше лікування просто неможливо. Детоксикацію в наркологічному центрі «Медікон» проводять тільки кваліфіковані фахівці, що мають ліцензію на даний вид діяльності. Як правило, терміни проведення детоксикації займають близько 1-2 тижнів, в залежності від тяжкості конкретного клінічного випадку і того, який саме вид наркотику вживав пацієнт.

У разі необхідності, родич пацієнта, може звернутися до фахівців центру і відправити наркозалежного на примусове лікування в умовах госпіталізації. Після того, як абстинентний синдром буде знятий, починається робота по усуненню психологічної залежності людини від наркотичних речовин. Для досягнення мети професіонали центру «Медікон» використовують такі методики:

  1. Індивідуальні психологічні консультації.
  2. Робота в психологічній групі когнітивно-поведінкової терапії.
  3. Робота в групі по всесвітньо відомій програмі позбавлення від алкогольної та наркотичної залежності – «12 кроків».
  4. Релаксаційні і аутогенні методи.
  5. Гештальт-терапія.
  6. Системна сімейна терапія.
  7. Емотивно-раціональні техніки.

Всі перераховані вище методики не мають будь-яких обмежень і протипоказань, їх дія спрямована на формування у людини правильних установок, мотивацій та особистісних цілей. Постійна робота над собою і трудотерапія полегшують процес одужання і допомагають хворому максимально швидко позбутися від психологічної залежності, ставлячи перед собою нові цілі. Дуже важливо, щоб в ході всього терапевтичного курсу людина могла отримати підтримку і професійну консультацію психологів, психотерапевтів, медиків і фахівців з хімічної залежності.

Результати нашої роботи свідчать самі за себе. Так, більше 50% пацієнтів Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» повністю відмовилися від вживання наркотичних речовин, налагодили сімейне життя, влаштувалися на роботу і зайняли гідне місце в суспільстві!

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Як отримати допомогу в лікуванні від наркотиків в Люботині

Для того щоб отримати допомогу в боротьбі з наркологічної залежністю, жителям Люботина досить лише набрати відповідний номер телефону і повідомляти співробітникам центру «Медікон» про свою проблему. У разі необхідності проведення примусового лікування, ви можете безкоштовно забронювати палату для свого родича і домовитися про його безкоштовному трансфері в лікувальний заклад!

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі