Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Лозовій

Наркоманія – справжній бич сучасного суспільства, з яким стикаються як жителі мегаполісів, так і люди, які проживають в невеликих містах. Ще зовсім недавно для боротьби з наркотичною залежністю людям, які проживають в Лозовій Харківської області, доводилося їхати за допомогою до клінік Харкова. Тепер в цьому місті відкрито філію всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який надає ефективне і повноцінне лікування наркоманії в Лозовій!

Наркодиспансер в Лозовій: як ми працюємо

Боротьба з наркотичною залежністю повинна носити комплексний підхід. Вже давно доведено, що одному впоратися з детоксикацією складно, і навіть після повноцінного курсу лікування залишаються ризики, що повернувшись у звичне середовище, людина знову пристраститься до наркотиків. Саме тому лікування від наркотиків в Лозовій, в наркологічному центрі «Медікон» передбачає комплексне вирішення даної проблеми, що включає в себе наступні методики:

  1. Швидка дезинтоксикация організму, що дозволяє усунути абстинентний синдром, подолати стан ломки і позбутися від фізичної залежності від наркотичних речовин.
  2. Індивідуальна робота з психологами, психотерапевтами, а також консультантами з хімічної залежності.
  3. Колективні психологічні заняття по знаменитій програмі «12 кроків», спрямовані на зміну мислення, плідну роботу над собою, створення мотивації і формування здорових особистісних зв’язків.
  4. Трудотерапія.
  5. Вітамінотерапія.
  6. Проведення психотренінгів.
  7. Надання психологічної допомоги членам сім’ї наркозалежної людини.

Наркодиспасер в Лозовій «Медікон» важливу роль приділяє саме психологічній роботі з пацієнтом. Вона спрямована на усунення психічної залежності від наркотичних речовин, зміни способу життя, формування нових особистісних цілей і прагнень. Лікування проводиться в умовах госпіталізації та ізоляції хворого від звичного середовища. Нове коло спілкування, постійна зайнятість, робота над своєю особистістю, разом з допомогою кваліфікованих психологів і наркологів, допомагає пацієнтові навчитися жити знову – без наркотиків! Така методика значно ефективніше, ніж гіпноз або кодування.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Лікування наркоманії в Лозовій: необхідна підтримка

Лікування наркоманії в ЛозовійПісля завершення лікувального курсу професійна допомога фахівців необхідна, як самому пацієнту, так і його близькому оточенню. Справа в тому, що коли людина тривалий час жив «за завісою» наркотиків, повертається в соціум – спокуса повернутися до старої звички дуже велика! Спровокувати зрив може безліч факторів, таких як проблеми в особистих і сімейних взаєминах, складності з роботою і фінансами, негативний вплив колишніх «друзів», доступність наркотику і інше. На думку фахівців, період – ресоціалізації може тривати від півроку до двох років.

Кваліфікований нарколог в Лозовій і психологи центру «Медікон» готові опинитися своїм пацієнтам необхідну підтримку в цей складний період реабілітації. Допомогти навчитися справлятися з проблемами і психоемоційними потрясіннями, не вдаючись до наркотиків, знайти своє місце в соціумі і т.д.

Крім того, лікарі центру «Медікон» проводять роботу і з членами сім’ї колишнього наркозалежного, спрямовану на вироблення вірної тактики спілкування і надання підтримки пацієнту.

Наші сертифікати

Всі ці методики, сприяють прискореному одужанню і відновленню пацієнта, а головне, істотно знижують ризики можливого рецидиву, зводячи їх до мінімальних показників! До безперечних переваг центру можна віднести виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта і високий професіоналізм персоналу!

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі