Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків у Мерефі

Останнім часом значно збільшилася кількість пацієнтів, які страждають на наркотичну залежність в Мерефі (Харківська область). Доступність наркотику і пошук нових, яскравих відчуттів штовхають молодих людей у вир наркозалежності, вибратися з якого своїми силами практично неможливо. Філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» пропонує якісне, повноцінне лікування від наркотиків в Мерефі, з подальшою реабілітацією.

Основи боротьби з наркозалежністю під час перебування в наркодиспансері в Мерефі

Лікування від наркоманії в Мерефі в наркологічному центрі «Медікон» починається з госпіталізації пацієнта і проведення якісної детоксикації. У тому випадку, якщо хворий відмовляється визнавати свою проблему і звертатися за допомогою, на прохання його рідних можливе надання примусових заходів медичного характеру, яке стане першим кроком на шляху до порятунку.

Детоксикація передбачає усунення хімічних залежностей та очищення організму від токсичних речовин. Для того щоб позбавити людину від фізичної тяги до наркотику, нарколог в Мерефі (центр «Медікон») застосовує такі методики:

  • підшивка;
  • кодування;
  • введення препаратів сорбентів в область шлунково-кишкового тракту;
  • методи антидотной терапії.

Перераховані вище методи допомагають усунути абстинентний синдром, а також полегшити болісний стан наркотичної ломки. Цей етап дуже важливий для подальшого успішного лікування наркотичної залежності!

Після цього, фахівці центру «Медікон» розробляють для пацієнта психотерапевтичний курс, спрямований на викорінення психологічної залежності від наркотиків. Для цього використовуються такі методики:

  1. Індивідуальні психологічні консультації.
  2. Заняття груповий і сімейною психотерапією.
  3. Генштальд-терапія.
  4. Колективні заняття за програмою «12 кроків».
  5. Трудотерапія.
  6. Психотренінги.

Основна мета даних методик – усвідомлення проблеми і формування мотивації до одужання, придбання нових прагнень, соціальна адаптація. Лікування фокусується на пошуках нових оптимальних шляхів задоволення духовних, психологічних, фізичних і особистісних потреб пацієнта. У більшості випадків, тривалість терапевтичного курсу становить близько 3-х місяців. Після чого можлива виписка пацієнта, з продовженням подальшого амбулаторного лікування.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Про важливість лікування наркоманії в Мерефі

Лікування наркоманії в МерефіПісля того, як пацієнт покине наркодиспансер в Мерефі «Медікон» найголовніше – це не допустити повторного зриву і рецидиву захворювання. Підштовхнути людину до чергового прийому наркотику можуть багато чинників: вплив колишнього оточення, проблеми особистісного, сімейного, професійного та фінансового характеру, сама доступність наркотичної речовини.

Саме тому, в період реабілітації і відновлення, хворому так важлива підтримка і професійна допомога. Для цих цілей наркологічний центр «Медікон» пропонує своїм пацієнтам можливість отримання індивідуальних і насіннєвих психологічних консультацій, заняття в групах взаємодопомоги, відвідування спеціалізованих психотренінгів, що сприяють прискореної соціальної адаптації.

Наші співробітники допомагають своїм пацієнтам до тих пір, поки існує така потреба. Терапевтичний супровід – важливий елемент в закріпленні досягнутих результатів і профілактики можливого рецидиву.

Лікування проводиться в умовах абсолютної анонімності з дотриманням політики конфіденційності! Індивідуальний підхід і шанобливе ставлення до кожного пацієнта – головний постулат роботи філії всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» в Мерефі!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі