Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Первомайську

Лікування наркоманії в Первомайську Харківської області – тепер доступно кожній людині, що зіткнулася з наркозалежністю, адже в цьому місті діє філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Установа діє на території України вже 11 років і за цей час встигло завоюватиЛікування наркоманії в Первомайську прекрасну репутацію і виключно позитивні відгуки пацієнтів! Згідно зі статистикою, більше 30% пацієнтів повністю вилікувалися від наркоманії і змогли знову зайняти гідне місце в соціумі. Які ж послуги надає філія центру «Медікон» в Первомайську?

Програма лікування наркоманії в Первомайську

Наркодиспансер в Первомайську «Медікон» для подолання проблеми наркотичної залежності застосовує комплексну терапію, що дозволяє досягати незмінно сприятливих результатів. Лікування від наркотиків в Первомайську направлено на усунення як хімічних, так і поведінкових адикцій пацієнта.

Програма лікування від наркотичної залежності в центрі «Медікон» складається з наступних етапів:

  1. Госпіталізація пацієнта (добровільна або примусова). Після огляду хворого, фахівці в індивідуальному порядку розробляють оптимальну схему лікування, що включає в себе, як медикаментозні препарати, так і психотерапевтичні методики.
  2. Детоксикація організму – усунення стану ломки і хімічної залежності від наркотичних речовин (проводиться досвідченими фахівцями, які мають відповідну ліцензію).
  3. Психотерапія (індивідуальна і колективна).
  4. Сімейна терапія – спрямована на надання психологічної допомоги членам сім’ї наркозалежного.
  5. Робота за програмою «12 кроків» – колективна психотерапія, спрямована на створення здорової терапевтичної спільноти, взаємодопомога людей, що зіткнулися з аналогічною проблемою, зміцнення внутрішніх мотивацій.
  6. Трудотерапія – спрямована на створення відчуття повної зайнятості і перманентної роботи над собою, привчаючи людину жити і функціонувати без наркотиків, а також ставити перед собою нові цілі і досягати їх.
  7. Генштальд-терапія.
  8. Конгітівно-біхевіоральна методика.

Під час всього курсу, нарколог в Первомайську, а також психологи та психотерапевти, спостерігають за пацієнтом, надають йому необхідну допомогу та підтримку. Комфортні умови проживання, ізоляція від звичного середовища проживання і кола спілкування, повноцінне, правильно збалансоване харчування, вітамінотерапія, дбайливе і доброзичливе ставлення персоналу, дозволяє істотно прискорити процес одужання і відновлення пацієнта!

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Програма реабілітації в наркодиспансері в Первомайську

Після того, як терапевтичний курс по позбавленню від наркотичної залежності буде завершено, людина виписується з клініки і відправляється додому. Однак це не означає, що лікування повністю закінчено! Згідно зі статистичними даними, більше половини пацієнтів, які пройшли лікування від наркоманії, повернувшись в звичне середовище і зіткнувшись з реальними життєвими проблемами, знову зривалися і починали шукати порятунку в наркотиках.

Тому, в реабілітаційній роботі і ресоціалізації пацієнтів в наркологічному центрі «Медікон» приділяють величезне значення. Фахівці центру пропонують проведення амбулаторного лікування, проведення психологічних консультацій (як індивідуальних, так і сімейних). Крім того, позитивно позначається і робота в терапевтичному співтоваристві, створеному в процесі проходження програми «12 кроків».

Таким чином, людина отримує всебічну допомогу, підтримку і необхідний терапевтичний супровід, яке закріплює досягнуті результати лікування і зводить до мінімуму ймовірність можливого рецидиву!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі