Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Кам’янець-Подільському

Проблема наркотичної залежності в Кам’янець-Подільському стоїть досить гостро. Дефіцит кваліфікованих фахівців і профільних лікувальних установ в місті тільки погіршує ситуацію, що склалася. Однак тепер після відкриття місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон» адекватне, професійне лікування наркоманії в Кам’янець-Подільському стало доступно для кожного!

Що входить в програму лікування від наркотиків в Кам’янець-Подільському?

Лікування від наркотиків в Кам’янець-Подільському, яке пропонує наркологічний центр «Медікон», відрізняється комплексним і системним підходом. Пацієнтам надається допомога, спрямована на усунення не тільки фізіологічної, а й психологічної залежності від вживання речовин наркотичного характеру.

Програма лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі «Медікон» виглядає наступним чином:

  1. Діагностика – дозволяє виявити стаж наркомана і ті речовини, які він вживав, а також можливу психологічну схильність до наркозалежності.
  2. Детоксикація організму. Досвідчений лікар-нарколог в Кам’янець-Подільському, грунтуючись на результатах зібраного анамнезу і попередніх діагностичних заходів, проводить очищення організму хворого від залишків наркотичних речовин і продуктів їх розпаду, виводить пацієнта з важкого стану ломки. Детоксикація в центрі «Медікон» проводиться, переважно, біологічними методами: потіння в сані, прийом сорбентів, вітамінів і мінералів, інтенсивні фізичні навантаження. У більш важких випадках, може зажадати проведення антідодной терапії, прийом седативних, заспокійливих, аналгетичних препаратів.
  3. Психологічна корекція – робота над формуванням здорових мотивацій, конструктивної поведінкової моделі, усунення депресивних станів і психологічних проблем, що стали причиною наркозалежності. Психологічна реабілітація здійснюється методами Гештальд-терапії, когнітивно-біхевіоральної терапії, емотивно-раціональних технік, трудотерапія. Відновлення втрачених міжособистісних зв’язків, утвердження правильних мотивацій і формування потреби в тверезому способі життя здійснюється шляхом занять в групах взаємодопомоги, програми «12 кроків», сеансів системної сімейної психотерапії.

Лікування наркоманії в Кам'янець-Подільському

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Противорецидивна терапія в наркологічному центрі в Кам’янець-Подільському

Наркодиспансер в Кам’янець-Подільському «Медікон» велику увагу приділяє питанням профілактики можливого зриву після виписки пацієнта. Саме тому після завершення терапевтичного курсу на протязі, як мінімум, півроку пацієнтам забезпечується терапевтичний супровід.

В рамках програми реабілітації колишні наркозалежні отримують індивідуальну допомогу з боку психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, консультантів по хімічній залежності. Реабілітанти продовжують займатися в групах співзалежних, відвідують зустрічі випускників. Чужий позитивний приклад, спілкування з людьми, які успішно долають подібні проблеми, вселяють людині віру у власні сили і дають додатковий стимул.

Велике значення має підтримка близького оточення, тому в центрі «Медікон» проводяться сеанси сімейної психотерапії, які дозволяють сформувати більш довірчі і здорові відносини. Діють в центрі і батьківські групи, де родичі пацієнтів обмінюються досвідом, вчаться надавати своїм близьким необхідну допомогу.

У разі можливого зриву завжди можна звернутися в наркологічний центр в Кам’янець-Подільському «Медікон» для проведення діагностики та виявлення причин зриву, після чого наші фахівці запропонують найбільш оптимальний план відновлення хворого.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі