Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Старокостянтинові

Проблема широкого поширення наркотичної залежності серед молоді в Старокостянтинові стоїть не менш гостро, ніж в інших містах. Однак відкриття місцевого відділення реабілітаційного центру «Медікон» з комфортними умовами проживання та висококваліфікованим персоналом посприяло тому, що ефективне лікування наркоманії в Старокостянтинові стало цілком можливим!

Реабілітація в наркодиспансері в Старокостянтинові «Медікон»

Лікування від наркотиків в Старокостянтинові в реабілітаційному центрі «Медікон» відрізняється своєю комплексністю та систематичністю.

Наркологічний центр в Старокостянтинові «Медікон» на відміну від багатьох наркодиспансерів, які працюють за традиційними схемами, не обмежується проведенням детоксикації. Програма «Детокс», яку обов’язково при вступі до центру проводить професійний нарколог в Старокостянтинові, являє собою виведення з організму хворого, що викликають хімічну залежність речовин, біологічними і медикаментозними методами. Такого роду лікувальні заходи ефективні для зняття ломки і усунення фізіологічної тяги до наркотику. Однак для повного лікування пацієнта і його повернення до повноцінного життя необхідна робота над психологічними, духовними складовими.

Наркодиспансер в Старокостянтинові «Медікон» реабілітацію проводить після госпіталізації пацієнта. Перебування в клініці дозволяє тимчасово ізолювати його від негативно чинного оточення і зовнішнього середовища, а також дає можливість проведення інтенсивної психотерапії.

Індивідуальні психологічні консультації, застосуванні методик Генштальд-терапії, сімейної психотерапії, когнітивно-біхевіоральної терапії допомагає людині визнати свою залежність і знайти в собі сили, бажання відмовитися від згубної пристрасті, що є основою успішного лікування.

Одним з ключових методів боротьби з наркотичною залежністю в центрі «Медікон» є робота в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків». Послідовно проходячи всі етапи програми, людина свідомо відмовляється від залежності, знаходить нові цілі та інтереси в житті, підвищує свій духовний рівень. Позитивний вплив робить також робота в колективі і підтримка з боку людей, що долають такі ж проблеми. Велика увага приділяється відновленню довірчих здорових стосунків у сім’ї пацієнта, для цього в центрі проводяться сеанси сімейної психотерапії, працюють батьківські групи. При необхідності отримання індивідуальної консультації родичі хворого завжди можуть звернутися за допомогою до сімейного психолога.

Лікування наркоманії в Старокостянтинові

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Як звернутися за допомогою в лікуванні від наркотиків в Старокостянтинові

Філія наркологічного центру «Медікон» в Старокостянтинові працює в цілодобовому режимі, без вихідних і святкових днів. Тому для того щоб отримати необхідну допомогу, вам достатньо лише в будь-який зручний час зателефонувати за контактним номером телефону. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання, проведуть консультацію в телефонному режимі. Залежно від особливостей конкретної ситуації, наші пацієнти можуть скористатися такими послугами:

  • телефонна консультація профільних фахівців;
  • бронювання палати;
  • безкоштовна доставка хворого в лікувальний заклад;
  • проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах;
  • примусово лікування – допомога у формуванні правильних мотивацій.

Ми гарантуємо своїм хворим анонімність, доступну вартість послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі