Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Шепетівці

Якщо вам необхідне професійне лікування наркоманії в Шепетівці, просто зверніться до місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон». Наркологічний центр відомий по всій Україні, на його рахунку 11 років успішної роботи і 1275 реабілітантів! Звертайтеся, ми обов’язково допоможемо і вам!

Допомога в реабілітації наркозалежних в наркологічному центрі в Шепетівці

Наркологічний центр в Шепетівці «Медікон» пропонує професійну допомогу наркологів, медиків, психологів і психотерапевтів, спрямовану на усунення проблеми наркотичної залежності.

На перших етапах людина потребує медичної допомоги лікаря-нарколога, який проводить детоксикацію організму. Наші фахівці віддають перевагу біологічним методам (відвідування сауни, прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів, фізичні навантаження, дієта), оскільки вони найбільш безпечні і на ряду з ефективністю не викликають небажаних реакцій. Однак в складних клінічних випадках може знадобитися надання медикаментозної допомоги.

Ефективне, повноцінне лікування від наркотиків в Шепетівці включає в себе обов’язкову програму психологічної реабілітації. Все починається з того, що з пацієнтом проводять індивідуальні психологічні консультації, в ході яких фахівець, застосовуючи елементи Гештальд-терапії, методи мотиваційного посилення, допомагає сформувати правильні цілі, усвідомити свою залежність і її неминучі наслідки, утвердитися в бажанні лікуватися.

Подальша робота проводиться шляхом колективних занять за програмою «12 кроків». Ця знаменита у всьому світі методика допомагає наркозалежній людині поглянути на себе з боку, утвердитися в здорових мотиваціях, піднятися на вищий духовний рівень, навчитися взаємодії в колективі, отримувати таку важливу підтримку з боку однодумців.

Набути навичок тверезого життя, стати більш відповідальним і дисциплінованим, підвищити свою самооцінку, придбати корисні знання допомагає трудотерапія, семінари та тренінги. Робота в групах залежних і сеанси сімейної психотерапії дають можливість людині налагодити стосунки в родині, навчитися вести себе в соціумі, спілкуватися налагоджувати соціальні зв’язки. Всі ці навички знадобляться пацієнту після виписки, в період соціальної реабілітації та адаптації.

Лікування наркоманії в Шепетівці

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Початок лікування наркоманії в Шепетівці: екстрена допомога на дому

Наркологічний центр «Медікон» крім реабілітації пацієнтів в стаціонарних умовах надає екстрену допомогу на дому. Кваліфікований нарколог в Шепетівці проведе заходи щодо екстреної детоксикації. У програму екстреної медичної допомоги входить наступне:

 • діагностування (визначення фізіологічного стану хворого);
 • детоксикація – за допомогою сорбентів, антідодной терапії, медикаментозних препаратів;
 • купірування проявів абстинентного синдрому;
 • надання психологічної допомоги пацієнту і членам його сім’ї; консультація родичів, розробка приблизного плану лікування, пропозиція про госпіталізацію.

Співробітники центру «Медікон» також можуть забезпечити безкоштовний трансфер хворого в лікувальний заклад. Виклик фахівців додому необхідний у випадках передозування, інтоксикації, отруєння, проявів білої гарячки, психозу. Терміново звернутися в наркодиспансер в Шепетівці «Медікон» слід при наявності такої симптоматики:

 • колапс;
 • порушення серцевого ритму;
 • утруднення дихальної функції;
 • панічні атаки;
 • судомний синдром;
 • задишка;
 • больовий синдром;
 • запаморочення, підвищена сонливість.

Допомога фахівців на дому може знадобитися і для того, щоб переконати наркозалежного в необхідності госпіталізації і проходженні лікувально-реабілітаційного курсу.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі