Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Славуті

Наркоманія – це захворювання, яке потребує своєчасного, адекватного і грамотного лікування. Ніякі вмовляння родичів не допоможуть наркозалежному позбутися тяги до наркотику. Єдине рішення – це переміщення пацієнта в спеціалізований лікувальний заклад, однак, вони діють лише в великих містах. Реабілітаційний центр «Медікон» активно намагається вирішити проблему наркозалежності в Україні, відкриваючи свої філії в районних центрах і маленьких містах. Дуже актуальним став наркологічний центр в Славуті, що відкрився на базі центру «Медікон» і надає населенню комплексну допомогу в боротьбі з наркоманією!

Позбавлення від хімічної залежності в наркодиспансері в Славуті

Перший крок на шляху до здорового життя, в якому не буде місця наркотикам, – це позбавлення від хімічної залежності. Саме з програми детоксикації починається лікування від наркотиків в Славуті!

У реабілітаційному центрі «Медікон» працює найдосвідченіший і висококваліфікований нарколог в Славуті, має всі необхідні ліцензії, застосовуючий у своїй роботі тільки перевірені, сертифіковані методики.

Прийом сорбентів, седативних, заспокійливих препаратів, знеболювальних засобів використовується, щоб усунути прояви абстинентного синдрому (наркотична ломка). Нормалізувати стан хворого, допомогти організму стабілізувати процеси обмінного характеру і запобігти розвитку настільки небезпечних ускладнень, як інфаркти, інсульти, психози. У цьому допомагають гепатопротектори, антиоксиданти, стимулятори обмінних процесів мозкових тканин. У важких випадках може знадобитися проведення антідодной терапії.

У більш легких випадках, для закріплення досягнутих екстреною детоксикацією результатів, застосовуються біологічні методи. При інтенсивних спортивних тренуваннях, потінні в сауні залишки токсичних речовин виходять разом з потом. Вітамінотерапія, дотримання дієти, фізкультура і здоровий спосіб життя нормалізують процеси функціонування органів і систем, роблять благотворний вплив на імунну, нервову, серцево-судинну систему.

Лікування наркоманії в Славуті

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Позбавлення від психологічної залежності в наркологічному центрі в Славуті

Ефективне лікування наркоманії в Славуті – це обов’язкове усунення психологічної залежності людини від вживання наркотичних речовин, у чому глибоко переконані співробітники реабілітаційного центру «Медікон». Першочергове завдання – сформувати у пацієнта бажання лікуватися, жити тверезим здоровим життям, виявити глибинні особистісні проблеми, які стали фактором у розвитку наркозалежності і допомогти знайти шляхи їх вирішення.

Для реалізації цих цілей проводяться індивідуальні та колективні психологічні консультації, використовуються елементи Гештальд-терапії, системного сімейного психоаналізу, емотивно-раціональних методик.

Далі пацієнтів навчають коригувати свою поведінку, нормально спілкуватися і взаємодіяти в соціумі, вирішувати проблеми і долати кризові ситуації, не вдаючись до наркотику. Щоб людина знов не пристрастилася до наркотичних речовин, важливо наповнити її життя новими фарбами, цілями, інтересами, захопленнями, дати можливість отримати навички тверезого життя. Цьому цілком сприяють заняття за програмою «12 кроків», робота в групах взаємодопомоги, трудотерапія, відвідування семінарів, лекцій та тренінгів, що розширює коло інтересів і піднімає загальний освітній рівень реабілітантів, які регулярно проводить наркодиспансер в Славуті «Медікон»!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі