Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Боярці

Якщо перед вами стоїть питання, де пройти лікування наркоманії в Боярці, – зверніться за допомогою до міської філії наркологічного центру «Медікон»! Зателефонувавши за контактним номером, ви отримаєте всю необхідну інформації, що стосується подальшого лікування, а також відповіді на всі ваші запитання!

Які методи, при лікуванні наркоманії в Боярці, ми застосовуємо?

Лікування від наркотиків в Боярці, пропоноване наркологічним центром «Медікон», принципово відрізняється за своїм характером від методів, застосовуваних в більшості наркологічних клінік. Практика показує, що недостатньо усунути стан наркотичної ломки або впливати на людину шляхом гіпнозу або ж кодування. Успішне позбавлення від наркозалежності можливо тільки в тому випадку, коли сам пацієнт усвідомив наявну проблему і провів певну роботу над собою.

Саме тому наркологічний центр в Боярці «Медікон» пропонує схему комплексного і поетапного лікування, з активною участю в терапевтичному процесі самого пацієнта.

Починає лікування з проведення обов’язкової детоксикації, в ході якої досвідчений, кваліфікований фахівець-нарколог в Боярці, застосовуючи виключно сертифіковані і безпечні методики, підібрані в індивідуальному порядку, проводить очищення організму хворого, усуває ознаки абстинентного синдрому і допомагає людині позбутися від хімічної залежності.

Далі проводиться психологічна робота, спрямована на формування нової, конструктивної моделі поведінки пацієнта, а також позитивних установок і мотивацій до подальшого лікування. Основна методика, яку практикує наркодиспансер в Боярці наркологічного центру «Медікон», – це колективна психотерапія, робота за програмою “12 кроків». Крім того, фахівці центру застосовують методи Генштальд-терапії, трудотерапії, техніки релаксації і аутотренінгу.

На наступному етапі необхідно відновлення відносин міжособистісного характеру. Для цього співробітники центру «Медікон» проводять сеанси сімейної психотерапії, проводять роботу в сімейних і батьківських групах, групах взаємодопомоги.

Далі настає етап соціальної реабілітації, на якому фахівці центру «Медікон» допомагають пацієнтам максимально комфортно і органічно повернутися в звичне середовище, знайти своє місце в соціумі і уникнути можливого зриву.

Лікування наркоманії в Боярці

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Гарантії наркологічного центру в Боярці

Гарантувати стовідсоткове лікування від наркоманії, без ризиків рецидиву – просто не можливо! Будь ласка, не вірте подібним обіцянкам! Наркологічний центр “Медікон» не дає своїм клієнтам неправдивих гарантій, однак, гарантує наступне:

 • абсолютну анонімність і конфіденційність;
 • шанобливе і доброзичливе ставлення персоналу;
 • комплексну допомогу в боротьбі з наркозалежністю, із застосуванням найсучасніших, інноваційних методик;
 • виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • допомогу в соціальній реабілітації;
 • надання терапевтичного супроводу, для максимально комфортної соціальної адаптації після виписки;
 • психологічну допомогу членам сім’ї і ближньому оточенню наркозалежного;
 • високу кваліфікацію фахівців;
 • зручні, комфортні умови проживання, комплексне, здорове, правильно збалансоване харчування;
 • безкоштовну доставку пацієнта в наркологічну клініку;
 • істотне поліпшення стану хворого вже в перший день перебування в наркологічному центрі.

Справитися з проблемою наркоманії самостійно – практично неможливо, зателефонуйте нам, і ми надамо вам необхідну кваліфіковану допомогу!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі