Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Бучі

У місті Буча Київської області проблема наркоманії – рідкість, як і в інших невеликих містах. Сьогодні отримати ефективне, кваліфіковане лікування від наркотиків в Бучі цілком можливо! Більше немає необхідності шукати хорошу наркоклініку в Києві, досить звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Чому так важливий комплексний підхід при лікуванні наркоманії в Бучі

«Медікон» – наркологічний центр в Бучі пропонує своїм пацієнтам комплексну, поетапну програму лікування. Справа в тому, що всі існуючі методи боротьби з наркотичною залежністю можна розділити на дві категорії – короткострокові і довгострокові.

Лікування наркоманії в Бучі

До короткостроковим методам можна віднести програму детоксикації, яка хоч і є необхідним етапом лікування, але все ж самостійно не може побороти наркозалежність, голкорефлексотерапії, гіпноз і кодування. Всі ці методики спрямовані на усунення таких симптомів хвороби і тимчасове поліпшення стану хворого, але не вирішують самої проблеми, оскільки не стосуються її провокуючих чинників.

Лікування наркоманії в Бучі, в наркологічному центрі «Медікон», проводиться довгостроковими методами, які змінюють саму поведінкову модель пацієнта, його цілі, установки і ставлення до життя в цілому. На перших етапах терапії нарколог в Бучі проводить детоксикацію організму хворого, використовуючи для цих цілей, переважно, природні і біологічні способи.

Подальша робота спрямована на психологічну корекцію і включає в себе наступні методики:

  1. Робота згідно з програмою «12 кроків» спрямована на усвідомлення пацієнтом того факту, що наркозалежність є самостійним захворюванням, для подолання якого потрібна внутрішня мотивація і певна психологічна робота.
  2. Методи поведінкової (когнітивно-біховеоральной) терапії, спрямовані на викорінення внутрішніх установок пацієнта, що спровокували розвиток наркотичної залежності, корекцію поведінкової моделі.
  3. Робота в групах взаємодопомоги, сприяє зміцненню мотивацій, підвищенню самооцінки і віри у власні сили, формування здорових особистісних зв’язків.
  4. Подальша соціальна реабілітація і забезпечення поетапної соціальної підтримки, мета якої – це допомога наркозалежного в налагодженні всіх сфер його життя, навчання долати проблеми і стресові ситуації, не вдаючись до наркотиків.

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

Програма реабілітації в наркологічному центрі в Бучі

Після того, як пацієнт чи його близькі звернуться в наркодиспансер в Бучі наркологічного центру «Медікон» починається програма по його лікуванню. Залежно від конкретної ситуації, пацієнт або добровільно погоджується на госпіталізацію, або співробітники центру приїжджають до нього додому, проводять екстрену детоксикацію і психологічну бесіду, після чого доставляють в лікувальний заклад.

Після діагностики проводиться детоксикація організму хворого, що займає декількох тижнів. Далі – здійснюється курс психологічної реабілітації. В період перебування в центрі пацієнти забезпечуються комфортними умовами проживання, комплексним здоровим харчуванням.

Загальна тривалість лікування в наркологічному центрі «Медікон» становить півроку. Після того, як пацієнт залишає клініку, йому забезпечується терапевтичний супровід на весь період реабілітації, який може тривати від 6 до 9 місяців.

Ми гарантуємо своїм клієнтам – анонімність, професійну допомогу, дбайливе і шанобливе ставлення, а також виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі