Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Ірпені

Тепер для того, щоб отримати професійне лікування наркоманії в Ірпені (Київська область) зовсім не обов’язково звертатися за допомогою до обласного центру! Достатньо зателефонувати до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який за 10 з гаком років своєї роботи завоював відмінну репутацію і реабілітував не одну сотню пацієнтів!

Як працює наркологічний центр в Ірпені

Наркологічний центр в Ірпені «Медікон» до вирішення проблеми наркозалежності підходить комплексно, надаючи пацієнтам як медичну, так і психологічну допомогу. Крім того, особливістю даної установи є той факт, що до кожного хворого фахівці підходять індивідуально, лікувальний курс підбирають після попередньої бесіди і проведення діагностики.

Лікування від наркотиків в Ірпені вимагає, щоб людина сама була зацікавлена в одужанні і вирішенні своєї проблеми. Тому психологи центру «Медікон» велику увагу приділяють індивідуальним бесідам, націленим на формування правильних установок і мотивацій. Саме в цьому і полягає примусове лікування.

Лікування наркоманії в Ірпені

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Методи детоксикації під час лікування наркоманії в Ірпені

В першу чергу, після звернення в центр «Медікон», висококваліфікований фахівець-нарколог в Ірпені здійснює детоксикацію. Тільки після того, як організм хворого буде повністю очищений від токсичних речовин наркотичного характеру і вдасться усунути фізичну залежність, можна переходити до наступних етапів лікування наркоманії. Крім того, детоксикація необхідна з метою полегшення болісного стану хворого, в період, так званої, ломки.

Для цього фахівці наркологічного центру «Медікон» застосовують методи антідодной терапії, введення препаратів – сорбентів в область шлунково-кишкового тракту хворого. Перевага віддається і натуральним біологічним методам детоксикації, які вважаються більш результативними, природними і безпечними (відвідування парильні, інтенсивні заняття спортом, вітамінотерапія і т.д.) Методи детоксикації для кожного хворого підбираються в індивідуальному порядку і проходять під наглядом досвідчених фахівців, що мають всі необхідні ліцензії.

Методи психологічної реабілітації при лікуванні від наркотиків в Ірпені

Наркодиспансер в Ірпені наркологічного центру «Медікон» пропонує своїм пацієнтам, а також їх близькому оточенню комплексну психологічну допомогу, яка необхідна на всіх етапах лікування і реабілітації. З метою формування правильних мотивацій і усунення психологічної залежності від наркотику фахівці центру «Медікон» застосовують такі методики:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • сімейна психотерапія;
  • колективні заняття за програмою “12 кроків»;
  • Генштальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • когнітивно-поведінкова методика;
  • емотивно-раціональна методика;
  • релаксаційні техніки.

Методи психологічної корекції також підбираються фахівцями центру «Медікон» для кожного пацієнта з урахуванням його індивідуальних особливостей. Крім того, клієнти центру «Медікон» постійно відвідують різні семінари, лекції, психологічні тренінги, культурні заходи, працюють в групах взаємодопомоги, набувають нові знання і навички, які знадобляться їм у майбутньому житті.

Перебування серед виключно тверезих людей, які теж борються з проблемою наркозалежності, щоденна робота над власною особистістю і підтримка фахівців – допомагають пацієнту подолати свою смертельну залежність від наркотика і повернутися з центру повноцінним, здоровим членом соціуму!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі