Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків у Броварах

Згідно зі статистичними даними, в Броварах (Київська область) стоїть досить гостро. Однак тепер пройти якісне лікування від наркотиків в Броварах можна, звернувшись до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Наші послуги з лікування наркоманії в Броварах

Наркологічний центр в Броварах «Медікон», що діє на території України вже більше 10 років, пропонує своїм клієнтам такі види послуг:

 • консультація в телефонному режимі;
 • надання примусових заходів медичного характеру;
 • безкоштовна госпіталізація пацієнта;
 • проведення діагностик;
 • розробка індивідуального, оптимального для конкретного хворого терапевтичного курсу;
 • проведення детоксикації, усунення ломки і фізичної залежності від наркотичних речовин;
 • усунення психологічної залежності від наркотиків;
 • надання психологічної допомоги родичам наркозалежного;
 • соціальна реабілітація і підтримка пацієнтів у відновному періоді;
 • виклик фахівців на дім.

Для отримання допомоги потрібно всього лише зателефонувати за контактними телефонами наркологічного центру «Медікон» в місті Бровари, описати ситуацію. Співробітники нашого центру дадуть відповідь на всі ваші питання і запропонують оптимальні варіанти вирішення проблеми!

Про примусове лікування в наркодиспансері в Броварах

На жаль, більшість наркозалежних людей не усвідомлюють своєї проблеми і необхідності в проведенні відповідної терапії, або ж відмовляються від лікування, оскільки цілком комфортно відчувають себе в обіймах наркотичного дурману. Саме тому, така послуга, як примусове лікування наркоманії в Броварах користується величезною популярністю!

Лікування наркоманії в Броварах

У деяких випадках, для рідних наркозалежного – це єдиний спосіб врятувати свою близьку людину від неминучої загибелі! За викликом, співробітники наркологічного центру «Медікон» приїдуть до вас додому і в комфортній, домашній обстановці проведуть з пацієнтом бесіду, спрямовану на формування здорових мотивацій і усвідомлення необхідності подальшого лікування.

При необхідності психологічна допомога надається також членам сім’ї наркозалежного. Якщо людина перебуває у важкому стані інтоксикації, кваліфікований нарколог в Броварах вживе заходів проведення екстреної детоксикації. Після цього, людина буде безкоштовно доставлена до лікувального закладу. У деяких випадках, виникає необхідність і в примусовій госпіталізації. Необхідна мотивація до лікування від наркотиків виникає у пацієнта вже в процесі психологічної реабілітації. Згідно зі статистичними даними, показники ефективності примусового лікування наркозалежності складають більше 25%!

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Як проходить лікування від наркотиків в Броварах

Лікування наркотичної залежності в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється в умовах госпіталізації пацієнта. На певному етапі терапії людина повинна постійно перебувати під наглядом фахівців, крім того, ізоляція від звичного оточення і зміна обстановки, також сприяють досягненню позитивних результатів.

Наркодиспансер в Броварах наркологічного центру «Медікон» пропонує пацієнтам комфортні умови проживання, правильне, здорове харчування, якісний догляд, психологічну і медичну допомогу, організацію дозвілля.

Лікування складається з двох етапів:

 1. Детоксикація, усунення фізичної залежності.
 2. Психологічна реабілітація, усунення психологічної залежності від наркотичних речовин.

Повний лікувальний курс допомагає людині позбутися своєї згубної пристрасті, навчитися жити і функціонувати без наркотиків. Подальша соціальна реабілітація і терапевтичний супровід, дозволяють звести ризики можливого рецидиву до мінімальних показників!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі