Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків у Білій Церкві

Ефективне, професійне лікування наркоманії в Білій Церкві можна отримати, звернувшись за допомогою до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»! Тепер мешканцям Білої церкви, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності, немає необхідності шукати клініку в Києві. Наркологічний центр в Білій Церкві «Медікон» має всі ресурси для надання допомоги наркозалежним в період лікування і реабілітації!

Лікування наркоманії в Білій Церкві: як ми працюємо?

Лікування від наркотиків в Білій Церкві, в наркологічному центрі «Медікон» починається з консультації в телефонному режимі. Родичі пацієнта можуть отримати інформацію про те, як вести себе з наркозалежним, що відмовляється від лікування. При необхідності можна замовити послугу виклику лікаря додому, домовитися про примусову госпіталізацію і безкоштовну доставку хворого в наркологічний центр.

Кваліфікований фахівець-нарколог в Білій Церкві проводить детоксикацію організму пацієнта, використовуючи для цього найсучасніші медикаментозні і біологічні методи. Детоксикація, усунення абстинентного синдрому є першим і обов’язковим кроком у боротьбі з наркоманією. Кваліфіковані фахівці допоможуть хворому усунути болісний стан наркотичної ломки, знайомий кожному наркоману, а також позбутися від хімічної, фізіологічної залежності від наркотиків.

Після цього настає етап психічної корекції, метою якого є усунення психологічної залежності від наркотичних речовин, формування здорових мотивацій і прагнень до тверезого життя без наркотиків. Це завдання – найбільш складне! Для досягнення успіху, необхідно поєднання таких факторів, як кваліфіковані фахівці-психологи, допомога консультантів з хімічної залежності, перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, постійне спостереження, тимчасова ізоляція від звичного середовища проживання і оточення – всі ці умови пропонує своїм клієнтам наркодиспансер в Білій Церкві наркологічного центру «Медікон».

Велике значення має індивідуальний підхід до кожного пацієнта без застосування загальних, традиційних схем. Співробітники наркологічного центру «Медікон» підбирають терапевтичний курс для кожного окремого клієнта виключно в індивідуальному порядку, виходячи з його особистих якостей, стану здоров’я, стажу наркотичної залежності та інших факторів.

Лікування наркоманії в Білій Церкві

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

Наркологічний центр в Білій Церкві: психологічна реабілітація

Позбавлення від наркотичної залежності в наркологічному центрі «Медікон» (Біла Церква) носить комплексний характер. Професійні психологи і психотерапевти центру працюють з кожним пацієнтом окремо (індивідуальні заняття), проводять колективні заняття з психотерапії, за програмою «12 кроків», сімейні консультації.

Крім того, фахівці дбають про постійну зайнятість пацієнтів і їх перманентної роботі над собою. Для цих цілей, в центрі «Медікон» проводяться психотренінги, семінари, заняття в групах взаємодопомоги, різноманітні заходи культурного і оздоровчого характеру, практикуються і методи психотерапії. Таким чином, людина набуває нові знайомства, навички і інтереси, поступово навчаючись жити повним і насиченим життям, в якому немає місця для наркотиків!

Велика увага приділяється терапевтичному супроводу і соціальної реабілітації пацієнта після виписки з наркологічного центру, адже в цей період вірогідність можливого зриву особливо висока! Наші фахівці не залишають чоловіка в цей складний кризовий час, надаючи йому психологічну допомогу, підтримку і сприяючи якнайшвидшому відновленню!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі