Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків у Борисполі

Якщо ви або хтось із членів вашої родини зіткнувся з такою проблемою, як наркотична залежність, то зверніться за кваліфікованою допомогою до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що надає комплексне лікування від наркоманії в Борисполі!

Наркодиспансер в Борисполі: принципи роботи

Наркологічний центр в Борисполі є філією центру «Медікон», що діє на протязі вже більше ніж 10 років! У нашому центрі працюють справжні професіонали, здатні надати ефективну медичну і психологічну допомогу, спрямовану на вирішення проблеми наркотичної залежності.

Лікування від наркотиків в Борисполі починається з діагностики пацієнта і розробки індивідуального лікувального курсу. Після цього, в обов’язковому порядку проводиться детоксикація організму хворого. Коли фізична залежність від хімічних речовин буде усунена, починається психологічна робота, яка спрямована на створення у чоловіка здорових мотивацій, корекції поведінки і усунення психологічної залежності від наркотиків.

Лікування наркоманії в Борисполі

Лікування проводиться в умовах госпіталізації. Наркодиспансер в Борисполі наркологічного центру «Медікон» піклується про комфорт своїх клієнтів! Ми надаємо нашим пацієнтам максимально зручні умови проживання, комплексне, правильне, збалансоване харчування, а також перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, що підвищує віру в свої сили і прискорює процес одужання. Пацієнти перебувають під постійним наглядом кваліфікованих фахівців, можливість придбання алкогольних напоїв або наркотичних речовин повністю виключена.

Наші співробітники відносяться до кожного пацієнта максимально коректно і з повагою. У разі необхідності, за рішенням близьких родичів наркозалежного, центр «Медікон» готовий надати послугу примусових заходів медичного характеру від наркоманії, з безкоштовною доставкою хворого в лікувальний заклад.

Величезна увага співробітники центру «Медікон» приділяють реабілітації і соціальній адаптації пацієнтів після виписки. Професійна психологічна допомога, заняття в групах взаємодопомоги, терапевтичний супровід протягом півроку дозволяють в значній мірі мінімізувати ризики можливого рецидиву!

Лікування наркоманії в Борисполі: про детоксикацію

Детоксикація – перший крок в лікуванні наркозалежності. У наркологічному центрі «Медікон» детоксикацію проводить кваліфікований фахівець-нарколог в Борисполі, застосовуючи для цих цілей найпередовіші медикаментозні або біологічні методи (в залежності від індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта). Детоксикація дозволяє полегшити стан ломки, очистити організм хворого від токсинів і хімічних речовин, а головне, позбавити людину від фізичної залежності.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Лікування від наркотиків в Борисполі: психологічний аспект

Усунення психологічної залежності від наркотиків – найбільш складний і тривалий етап лікування наркоманії. У наркологічному центрі «Медікон» для цієї мети застосовуються наступні, ефективні методики, що заслужили схвальні відгуки у всьому світі:

  • індивідуальні психологічні консультації, спрямовані на формування здорових мотивацій і прагнень до лікування, підняття самооцінки, подолання депресивних станів;
  • групова психотерапія, робота за програмою «12 кроків», спрямована на формування здорової терапевтичної спільноти, взаємодопомога, зміцнення мотивацій;
  • трудотерапія;
  • аутотренінги;
  • емотивно-раціональні методики;
  • сімейні психологічні консультації;
  • Генштальд-терапія.

В результаті, людина набуває нові інтереси і цілі, налагоджує стосунки з родичами, набуває нових друзів, а найголовніше – сили і сенс для того, щоб жити далі і вже без наркотиків!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі