Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Фастові

Проблема наркотичної залежності стає все більш поширеною серед жителів невеликих міст, таких як Фастів (Київська область). Саме тому Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», успішно діє протягом 10 з гаком років, відкриває нові філіали! Тепер пройти професійне, комплексне лікування від наркотиків у Фастові стало можливим!

Надання допомоги наркозалежним в наркологічному центрі в Фастові

Лікування наркоманії в Фастові, в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється комплексно, за умови госпіталізації пацієнта. Кваліфікований нарколог в Фастові оцінить стан пацієнта (в умовах клініки або ж на дому), визначить стаж наркотичної залежності і розробить оптимальний і найбільш ефективний лікувальний план з урахуванням індивідуальних особливостей хворого.

Якщо людина не визнає необхідності в лікуванні, психологи центру проведуть з ним відповідну бесіду, спрямовану на усвідомлення наявної проблеми і формування здорових мотивацій. В крайньому випадку, може бути проведено примусове лікування і госпіталізація хворого.

Терапевтичний процес починається з проведення детоксикації, усунення ломки і абстинентного синдрому. Очікуваний результат – усунення фізичної залежності чоловіка від наркотичних речовин. Після цього, починається інтенсивна психологічна робота, мета якої – формування правильних мотивацій, підвищення дисципліни, корекція поведінкових функцій і усунення психологічної залежності від наркотиків.

Лікування наркоманії в Фастові

Цей етап – складний і тривалий, адже людина, по суті, вчиться жити по новому, шукає своє місце в соціумі, вирішує проблеми, що накопичилися. У період психологічної реабілітації пацієнтові необхідна постійна допомога і підтримка з боку фахівців, однодумців, близького оточення. Саме тому, програма по позбавленню від психологічної залежності включає в себе індивідуальну, колективну, а також сімейну психотерапію.

Обов’язково проводяться групові заняття по всесвітньо відомій програмі “12 кроків», яка допомагає людині знайти підтримку однодумців, поглянути на себе з боку, зміцнити мотивації до одужання, а також повірити в свої сили. Крім того, реабілітація наркозалежних в наркологічному центрі «Медікон» включає в себе елементи Генштальд-терапії, трудотерапії, емоційно-раціональних методик.

Саме перебування в комфортабельних умовах, збалансоване, здоровіше харчування, яке забезпечує своїм пацієнтам наркодиспансер в Фастові наркологічного центру «Медікон», постійна зайнятість і перманентна робота над собою, сприяють подоланню наркотичної залежності і прискореної реабілітації пацієнтів!

Психологи центру «Медікон» заздалегідь починають готувати своїх клієнтів до виходу в соціум і забезпечують їм терапевтичний супровід протягом півроку після виписки. Це допомагає подолати складності соціальної реабілітації та знизити ризики можливого зриву після закінчення лікувального курсу і повернення у звичне середовище.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Допомога родичам наркозалежного в процесі лікування наркоманії в Фастові

Близькі родичі наркозалежного, часом, не менше потребують психологічної допомоги, ніж сам пацієнт. Наркологічний центр в Фастові «Медікон» велику увагу приділяє роботі з ближнім оточенням наркозалежного. Для цього проводяться індивідуальні психологічні консультації та заняття сімейною психотерапією, що дозволяють пацієнтові вибудувати нові, здорові відносини зі своїми близькими, засновані на довірі та розумінні. Заняття в батьківських групах допомагають родичам пацієнта отримати необхідну підтримку, дають можливість обмінятися досвідом та навчитися правильно взаємодіяти з наркозалежною людиною.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі