Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Вишневому

Проблема наркозалежності в місті Вишневе (Київська область) стоїть досить гостро. Пройти лікування від наркотиків в Вишневому можна, зателефонувавши за контактним номером місцевої діючої філії наркологічного центру «Медікон», що має всі необхідні ресурси для надання професійної допомоги!

Методи лікування наркоманії в Вишневому

Лікування наркоманії в Вишневому, в наркологічному центрі «Медікон» починається з проведення діагностики, а також бесіди з пацієнтом, спрямованої на формування правильних мотивацій до одужання. В екстрених випадках, коли людина знаходиться в стані інтоксикації, передозування або отруєння хімічними речовинами, лікар-нарколог в Вишневому, що є співробітником наркологічного центру «Медікон», може приїхати до хворого додому і провести заходи щодо детоксикації, націлені на нормалізацію його фізичного стану.

Лікування проводиться в умовах госпіталізації. Наркодиспансер в Вишневому наркологічного центру «Медікон» надає своїм клієнтам всі умови, необхідні для усунення наркозалежності, якнайшвидшого одужання і реабілітації. Людина знаходиться під постійним наглядом профільних фахівців, з високим рівнем кваліфікації. На всіх етапах терапевтичного курсу пацієнту необхідна допомога лікарів-наркологів, експертів з хімічної залежності, психологів і психотерапевтів.

Лікування наркоманії в Вишневому

Після того, як методами детоксикації буде усунена фізична залежність, здоров’я людини нормалізується, і він трохи адаптується в нових умовах, починається активна психологічна робота. Давно доведено, що вилікувати наркомана від психологічної залежності, пробудити в ньому інтерес до тверезого життя і заново навчити взаємодіяти з соціумом, значно складніше, ніж впоратися зі станом наркотичної ломки. Тому підхід до вирішення даної проблеми повинен бути комплексним.

Госпіталізація дозволяє ізолювати людину від її звичного оточення і середовища проживання, зануривши в здорове терапевтичне співтовариство, в якому знаходяться виключно тверезі люди – фахівці, а також інші пацієнти, крок за кроком звільняються від кайданів наркотичного полону. Це дуже добре мотивує людину і пробуджує в ньому віру у власні сили.

Пацієнти центру «Медікон» працюють за програмою «12 кроків», займаються з психологом індивідуально, відвідують сеанси сімейної терапії. Велика увага наркологічний центр в Вишневому «Медікон» приділяє питанням організації дозвілля, самоосвіти пацієнтів, наданням їм можливості отримання нових навичок і корисної інформації, яка стане в нагоді і після виписки з центру.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Реабілітація в закритому стаціонарі наркологічного центру

Ще до того моменту як виписати пацієнта, співробітники наркологічного центру «Медікон» починають готувати його до виходу в соціум. Наркоманія вважається хронічним захворюванням, схильним до рецидивів. І найбільш висока ймовірність зриву саме в перші місяці після завершення лікувального курсу, коли психіка пацієнта ще не зміцніла, і він знову повертається у звичне середовище, стикається з низкою проблем, можливим нерозумінням близьких, «псевдо-друзями» – наркоманами, а також самої доступністю наркотичних речовин. Утриматися на цьому етапі неймовірно складно!

Однак терапевтичний супровід, який забезпечують своїм клієнтам співробітники наркологічного центру «Медікон» дозволяє істотно знизити ризики можливого зриву. Людина продовжує отримувати амбулаторне лікування, з ним і членами його сім’ї, як і раніше працюють психологи, він відвідує групи взаємодопомоги.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі