Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Нововолинську

У місті Нововолинську Волинської області немає свого наркодиспансеру, однак тепер місцевим жителям, які потребують допомоги професійних наркологів, зовсім не обов’язково їхати в обласний центр – Луцьк. Пройти лікування від наркотиків в Нововолинську можна, просто зателефонувавши до відповідного відділення реабілітаційного центру «Медікон».

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Нововолинську

Лікування наркоманії в Нововолинську в центрі «Медікон» проводиться кваліфікованими фахівцями, які надають пацієнтам медичну і психологічну допомогу. Нарколог в Нововолинську допоможе хворим позбутися від хімічних залежностей та безболісно вийти зі стану наркотичної ломки, поліпшить фізичне здоров’я.

Наші фахівці вважають за краще працювати натуральними біологічними методами, які не тільки ефективні, але ще і безпечні. У програму біологічної детоксикації входить відвідування парильні, вітамінотерапія, дієтотерапія, прийом сорбентів, активні фізичні навантаження.

Якщо людина особливо важко переносить наркотичну ломку, і існують серйозні ризики для здоров’я, то фахівці центру «Медікон» застосовують методи антідодной терапії, призначають знеболюючі препарати, лікарські засоби заспокійливої і седативної дії.

Після того як фізіологічна тяга до наркотику буде усунена, починається активна робота над звільненням хворого від психологічної залежності. Завдання фахівців – допомогти пацієнтові усвідомити свою залежність і її руйнівні наслідки, а також сформувати чітке стійке бажання відмовитися від наркотиків, вести здоровий спосіб життя. Проводиться курс психологічної реабілітації, що дозволяє відновити емоційний стан хворого, скорегувати модель поведінки, налагодити стосунки в родині і в соціумі.

У своїй практиці фахівці реабілітаційного центру «Медікон» застосовують такі методи психологічної корекції:

  • програма «12 кроків»;
  • Гештальд-терапія;
  • методика мотиваційного посилення;
  • поведінкова когнітивно-біхевіоральна терапія;
  • трудотерапія;
  • сімейна психотерапія.

В результаті, пацієнт залишає наркодиспансер в Нововолинську «Медікон» оновленою людиною, що має чіткі цілі, підтримку команди однодумців і тверде бажання жити тверезим життям, в якому для наркотиків просто не буде місця.

Лікування наркоманії в Нововолинську

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Як ми допомагаємо реабілітантам після лікування наркоманії в Нововолинську

Наркологічний центр в Нововолинську «Медікон» піклується про успішну реабілітацію, про адаптацію своїх випускників після завершення лікувального курсу. Після виписки з єдиного центру людина стикається з великою кількістю спокус і реальних життєвих труднощів, тому йому просто необхідна підтримка в цей період. Програма протирецидивної терапії в центрі «Медікон» включає в себе індивідуальні психологічні консультації, сімейну психотерапію, роботу в групах співзалежних і батьківських групах, зустрічі випускників.

Соціальні працівники та волонтери центру також допомагають колишнім наркозалежним пройти необхідну професійну переорієнтацію, працевлаштуватися, вирішити питання з освітою і підвищенням кваліфікації, знайти нові інтереси.

Велике значення для профілактики можливого зриву грають заняття в групах взаємодопомоги, адже чужий позитивний приклад, підтримка однодумців дають додатковий стимул. Сеанси сімейної психотерапії та консультації сімейного психолога дозволять зробити відносини між колишнім наркозалежним і його близькими теплішими і довірчими, що також є дуже важливим моментом успішної реабілітації.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі