Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Володимир-Волинську

Тепер всі нужденні можуть пройти повне і ефективне лікування наркоманії у Володимир-Волинську, звернувшись до чинного міського відділення реабілітаційного центру «Медікон»!

Що входить в реабілітаційний курс?

Наркологічний центр у Володимир-Волинську «Медікон» пропонує своїм пацієнтам комплексний реабілітаційний курс. Лікування від наркотиків у Володимир-Волинську складається з наступних етапів:

  1. Проведення діагностики – виявлення стажу наркозалежності і типу препаратів, що приймаються.
  2. Детоксикація. В ході програми «Детокс» нарколог у Володимир-Волинську за допомогою біологічних і медикаментозних методів, підшивки і кодування виводить з організму хворого викликаючі залежність речовини, знімає стан хворобливої ломки. Оптимальні методи детоксикації підбираються для кожного пацієнта індивідуально.
  3. Психологічна реабілітація – усунення психологічної залежності, формування мотивацій до лікування, виведення з депресивних станів, придбання навичок тверезого життя, корекція поведінки та відновлення втрачених міжособистісних зв’язків.
  4. Противорецидивная терапія – допомога у швидкій і комфортній адаптації випускників центру до звичного середовища, після виписки з клініки.

Лікування наркоманії в Володимир-Волинську

Якими методами ми працюємо?

Наркодиспансер у Володимир-Волинську «Медікон» застосовує для формування правильних мотивацій до подальшого лікування і бажання вести тверезий, здоровий спосіб життя методики мотиваційного посилення, методи Гештальд-терапії. Досвідчені фахівці зможуть підібрати потрібні слова й аргументи, щоб наркозалежний чоловік сам захотів пройти лікувально-реабілітаційний курс.

Тривале вживання наркотиків руйнує особистість людини, деформує його душевні якості. Для їх відновлення також застосовується Гештальд-терапія, поведінкова терапія, емотивно-раціональна методика, трудотерапія. Працюючи над собою, під керівництвом досвідчених фахівців центру пацієнт стає більш відповідальним, дисциплінованим, врівноваженим, набуває нові корисні навички спілкування.

Колективна робота в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків», крім того, дає пацієнтам навички взаємодії в колективі, формує додатковий стимул до одужання, допомагає подолати кризові ситуації, що виникають в процесі реабілітаційного курсу. Заняття в групах співзалежних теж допомагають придбати нові корисні знайомства, налагодити контакти, які стануть в нагоді в майбутньому житті, знайти підтримку з боку однодумців.

Важливий момент – формування здорових і довірчих сімейних відносин. Підтримка найближчих людей, віра в нього – просто необхідна пацієнтові. Саме тому в центрі «Медікон» працює сімейний психолог, проводяться сеанси сімейної психотерапії, працюють батьківські групи.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Додаткові послуги

Наркологічний центр «Медікон» у Володимир-Волинську, надає своїм пацієнтам такі додаткові послуги:

  • проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах;
  • отримання консультацій в телефонному режимі;
  • примусове лікування;
  • лікування наркотичної залежності на дому;
  • безкоштовна доставка хворого в реабілітаційний центр;
  • надання психологічної допомоги родичам наркозалежного.

Наркологічний центр «Медікон» працює цілодобово! Ми гарантуємо своїм пацієнтам анонімність, доступність цін, індивідуальний підхід і дбайливе, турботливе ставлення до кожного хворого!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі