Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Червонограді

Якщо вам необхідно пройти комплексне, ефективне лікування наркоманії у Червонограді Львівської області, то просто зателефонуйте за контактним номером місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон»! Наркологічний центр «Медікон» працює в цілодобовому режимі та має у своєму арсеналі всі необхідні ресурси, а також висококваліфікований персонал для успішного лікування цього важкого, небезпечного захворювання!

Як працює наркодиспансер у Червонограді

Наркологічний центр у Червонограді «Медікон» пропонує своїм пацієнтам якісне лікування від наркотичної залежності, госпіталізацію, детоксикацію, психологічну корекцію та допомогу в соціальній реабілітації пацієнтів.

Терапевтичний курс триває близько півроку і проходить в умовах госпіталізації хворого. Весь цей час з людиною працюють наркологи, психологи, експерти з питань хімічної залежності, психотерапевти.

Всю програму лікування, яку проводить наркодиспансер в Червонограді «Медікон», можна поділити на 2 основні етапи:

  1. Усунення хімічної залежності. Проведення детоксикації біологічними, медикаментозними методами, виведення зі стану наркотичної ломки.
  2. Психологічна реабілітація – усунення психологічної залежності від речовин наркологічного характеру, формування мотивацій до ведення тверезого життя, корекція поведінкової моделі, відновлення втрачених міжособистісних зв’язків.

Процес психологічної реабілітації є найбільш складним і тривалим. Адже перед фахівцями стоїть відразу кілька завдань:

  • вмотивувати людину до ведення тверезого способу життя, переконати в необхідності лікування;
  • виявити глибинні проблеми, психологічні травми, які виступили провокуючим фактором у розвитку наркозалежності та знайти способи вирішення;
  • допомогти пацієнтові знайти нові цілі, інтереси та прагнення;
  • навчити наркозалежного брати на себе відповідальність за власне життя і скоєні вчинки, скорегувати поведінкову модель;
  • допомогти наркозалежному налагодити відносини в родині та інші міжособистісні зв’язки, навчити функціонувати в суспільстві;
  • навчити людину вирішувати виникаючі проблеми та отримувати задоволення від життя, не вдаючись до штучних допінгів.

Досягнення цих цілей стає можливим, завдяки застосуванню методів Гештальд-терапії, програми поетапної соціальної підтримки, сеансом сімейної, індивідуальної та колективної психотерапії, заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків», працетерапії та інших ліцензованих, відмінно зарекомендувавших себе в усьому світі методик.

Лікування наркоманії в Червонограді

У кінцевому підсумку, пацієнт виходить з клініки зовсім іншою людиною, що має нові цілі та прагнення, а головне, бажання жити вільно, без наркотичної залежності. Закріпити досягнуті результати, уникнути можливого зриву допомагає терапевтичний супровід і курс соціальної реабілітації, тривалістю в 6-7 місяців.

Виведення зі стану ломки вдома – початок лікування від наркотиків у Червонограді

Одна з найбільш затребуваних послуг наркологічного центру «Медікон» – це надання екстреної допомоги в домашніх умовах. Кваліфікований нарколог у Червонограді за викликом рідних пацієнта приїде до вас додому в будь-який час доби і проведе заходи щодо екстреної детоксикації. Така термінова медична допомога необхідна не тільки в критичних станах передозування або отруєння, але й при тяжкій ломці, яку хворий просто не в змозі подолати самотужки.

Екстрену детоксикацію проводять методами антидотної, медикаментозної терапії, хороший ефект дає також прийом сорбентів. Після стабілізації фізичного стану, пацієнту може бути запропоновано домашнє лікування від наркотиків у Червонограді або ж госпіталізація, з безкоштовною доставкою в наркологічний центр.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі