Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Дрогобичі

Якщо вам необхідне професійне лікування наркоманії у Дрогобичі за доступними цінами, то звертайтеся за допомогою до місцевого відділення наркологічного центру «Медікон», успішно працюючого в Україні протягом 11 з гаком років! За цей період часу центр «Медікон» встиг завоювати численні позитивні відгуки пацієнтів і випустити 1274 реабілітантів!

Комплексний підхід до лікування наркоманії у Дрогобичі

Лікування від наркотиків у Дрогобичі, в наркологічному центрі «Медікон» носить виключно комплексний, системний характер. На відміну від інших наркоклінік ми не обмежуємося проведенням детоксикації, застосуванням методів гіпнозу або кодування, оскільки такі заходи дають лише тимчасові, короткострокові результати.

Наркологічний центр у Дрогобичі «Медікон» лікування проводить в умовах госпіталізації пацієнта, забезпечуючи йому комфортне проживання, постійний контроль фахівців та перебування в оточенні тверезих людей.

Терапія починається з детоксикації, яку проводить досвідчений нарколог у Дрогобичі, який застосовує у своїй роботі найсучасніші, ліцензовані методики. Перевага віддається біологічним методам, таким як потіння в сауні, інтенсивні фізичні навантаження, вітамінотерапія, дієта. Хороші результати дає проведення антидотної терапії, введення сорбентів у шлунково-кишковий тракт пацієнта.

У результаті двотижневого курсу людина позбавляється від фізичної хімічної залежності та хворобливої симптоматики, характерною для стану наркотичної ломки, його організм адаптується і починає нормально функціонувати.

Лікування наркоманії в Дрогобичі

Велику увагу наркодиспансер у Дрогобичі «Медікон» приділяє психологічній корекції. Саме психологічна реабілітація дозволяє людині усвідомлено відмовитися від наркотичних речовин, відновити душевну рівновагу та досягти стійких, позитивних результатів.

Допомога психолога необхідна на всіх етапах терапевтичного курсу, адже процес лікування наркотичної залежності незмінно супроводжується кризами, нервовими зривами, депресивними станами та вкрай важливо своєчасно нормалізувати емоційний стан хворого, повернути йому віру у власні сили.

Фахівці наркологічного центру «Медікон» працюють з пацієнтами, застосовуючи методи Гештальд-терапії, емотивно-раціональні техніки, релаксацію та аутотренінг. Робота з рідними наркозалежного в форматі батьківських груп і сеансів сімейної психотерапії дозволяє відновити зруйновані міжособистісні зв’язки, створити в сім’ї здорову атмосферу, необхідну для повноцінного відновлення пацієнта.

Обов’язково хворі центру «Медікон» працюють у групах залежних за принципами програми «12 кроків», що дає можливість зміцнитися у своїх вірних мотиваціях, переконатися до необхідності ведення тверезого способу життя, отримати необхідну підтримку.

У кінцевому підсумку, після завершення терапевтичного курсу, який триває близько 6 місяців, пацієнт повністю позбавляється від залежності фізичного і психологічного характеру, набуваючи шанс почати нове, повноцінне життя, без прийому наркотичних засобів. Для закріплення результатів, пацієнтам пропонується курс реабілітації, що дозволяє їм максимально швидко адаптуватися до життя за стінами наркологічного центру.

Екстрена допомога в наркодиспансері у Дрогобичі

Наркологічний центр «Медікон» готовий запропонувати жителям Дрогобича наступні варіанти екстреної допомоги:

  • виклик нарколога на дім;
  • проведення екстреної детоксикації;
  • проведення примусових заходів медичного характеру;
  • виклик психологів додому;
  • консультація в телефонному режимі;
  • безкоштовна доставка пацієнта в клініку.

Центр «Медікон» працює цілодобово, без перерв, свят і вихідних!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі