Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Бориславі

Проблема наркотичної залежності в Бориславі ускладнюється відсутністю в місті кваліфікованих лікувальних закладів. За допомогою людям доводилося звертатися до Львова або в інші великі наркодиспансери Львівської області. Однак після відкриття місцевого відділення наркологічного центру «Медікон» стало цілком можливим професійне лікування наркоманії в Бориславі. Центри працюють у цілодобовому режимі та надають жителям Борислава повний комплект послуг, спрямованих на усунення наркозалежності.

Як ми допомагаємо наркозалежним у наркодиспансері в Бориславі?

Наркологічний центр в Бориславі «Медікон» пропонує послуги з госпіталізації, детоксикації та реабілітації наркозалежних.

Перше з чого починається лікування від наркотиків в Бориславі після звернення в центр «Медікон» – це програма «Детокс», спрямована на виведення хворого з важкого стану наркотичної ломки, усунення хімічної залежності.

Методи детоксикації нарколог у Бориславі підбирає індивідуально в залежності від наркотичного стажу та критичності стану пацієнта. Можливе проведення експрес-очищення, яке здійснюється шляхом внутрішньовенного введення препаратів, які витісняють з організму залишки наркотичних речовин або ж класична детоксикація, що включає в себе медикаментозні, біологічні методи, кодування.

Наркодиспансер у Бориславі «Медікон» вважає за краще використовувати натуральні, біологічні методи, які відрізняються максимальною безпекою. Однак у деяких особливо важких клінічних випадках, не обійтися без медикаментозної терапії, використання седативних та знеболюючих препаратів, що послаблюють прояви абстинентного синдрому.

Лікування наркоманії в Бориславі

Незалежно від способу очищення, детоксикація в наркологічному центрі «Медікон» проводиться під суворим контролем кваліфікованих фахівців, що гарантує досягнення позитивних результатів, без шкоди для здоров’я хворого.

Успішна детоксикація – тільки перший крок на шляху до позбавлення від наркотичної полону. Після стабілізації фізичного стану з пацієнтом працюють психологи та психотерапевти, які коригують поведінкову модель хворого, допомагають йому виробити правильні мотивації, усвідомити переваги тверезого життя.

Усунення психологічної залежності від наркотичних речовин здійснюється за допомогою Гештальд-терапії, працетерапії, індивідуальних і колективних психологічних консультацій, занять за програмою «12 кроків», системного сімейного психоаналізу.

Чому саме нам варто довірити лікування наркоманії в Бориславі?

Наркологічний центр «Медікон» від інших лікувальних закладів подібного профілю вигідно відрізняють наступні переваги:

  • анонімність та суто індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • застосування найбільш інноваційних, ліцензованих методик лікування наркозалежних;
  • досвідчені фахівці з високим рівнем кваліфікації;
  • безкоштовне перевезення хворого в лікувальний заклад;
  • можливість надання примусових заходів медичного характеру;
  • послуга – виклик нарколога на дім;
  • робота в цілодобовому режимі;
  • надання психологічної допомоги членам сім’ї наркозалежного;
  • доступна вартість лікування;
  • створення комфортних умов проживання для пацієнтів центру.

В арсеналі наркологічного центру «Медікон» – 11 років успішної роботи на території України, кваліфіковані фахівці та грамотна програма реабілітації, показники ефективності якої складають більше 30%! Зробіть свій перший крок на шляху до тверезого, здорового життя – зателефонуйте в наркологічний центр «Медікон» у Бориславі!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі