Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії Моршин

У такому популярному курортному місті, як Моршин наркотична залежність розвивається стрімкими темпами, що пояснюється великою кількістю приїжджих і доступністю наркотичних речовин. Тим часом, кваліфікованих наркологічних закладів і профільних фахівців у місті явно не вистачає. Але тепер можливо і повноцінне лікування наркоманії в Моршині – для цього потрібно лише подзвонити в моршинську філію наркологічного центру «Медікон»!

Програма лікування наркоманії у Моршині

Наркологічний центр у Моршині «Медікон» пропонує своїм пацієнтам комплексну програму лікування наркозалежності, що включає в себе надання медичної та психологічної допомоги. Тільки такий комплексний вплив дозволяє домагатися дійсно стійких позитивних результатів і дає пацієнтові можливість назавжди зав’язати з наркотиками.

Лікування від наркотиків у Моршині, за програмою наркологічного центру «Медікон» складається з наступних, послідовних етапів:

  1. Детоксикація. Здійснюється виведенням пацієнта зі стану ломки та усуненням хімічної залежності займається нарколог у Моршині високого рівня кваліфікації, за допомогою сертифікованих методик (біологічні методи, сорбенти, антидодна терапія, медикаментозна допомога, кодування, підшивання). Програма детоксикації розробляється для кожного хворого індивідуально, з урахуванням результатів зібраного анамнезу та попередньої діагностики.
  2. Індивідуальна робота з психотерапевтами, психологами, спрямована на формування правильних мотивацій, виявлення внутрішніх проблем, що стали поштовхом до розвитку наркозалежності та пошук раціональних шляхів їх вирішення.
  3. Колективні заняття за програмою «12 кроків», що сприяють зміцненню мотивацій, формування здорових відносин і конструктивної поведінкової моделі.
  4. Відновлення міжособистісних відносин, зруйнованих в період вживання наркотиків. Для цих цілей в центрі «Медікон» працюють групи співзалежних, батьківські групи, проводяться сеанси сімейної психотерапії.
  5. Соціальна адаптація – завершальний етап лікування, на якому психологи, психотерапевти, соціальні працівники та волонтери центру допомагають реабілітантам швидко та успішно адаптуватися до звичного середовища, відновитися професійно, вирішити проблеми особистого, сімейного характеру.

Лікування наркоманії в Моршині

Допомога в лікуванні від наркотиків в Моршині на дому

Наркодиспансер у Моршині «Медікон» пропонує своїм пацієнтам таку послугу, як надання допомоги в домашніх умовах. Родичі пацієнта можуть запросити додому фахівця-нарколога для проведення заходу з екстреної детоксикації у таких небезпечних для життя хворого станах, як важкого отруєння, передозування, гостра детоксикація.

Крім того, можливе і надання психологічної допомоги в домашніх умовах. Фахівці центру «Медікон» проведуть з пацієнтом бесіду, яка допоможе переконати його в необхідності проведення лікування та позбавлення від наркотичної залежності. Також психологи проконсультують членів сім’ї наркозалежного, як вести себе з людиною, що знаходиться у стані наркотичного сп’яніння, як надати йому допомогу та не піддатися на провокації.

У деяких випадках можливе проведення лікування від наркотиків у домашніх умовах, хоча госпіталізації дають більш швидкі та стабільні позитивні результати. При необхідності проведення примусового лікування співробітники центру «Медікон» подбають про госпіталізацію наркозалежного та абсолютно безкоштовно доставлять його до лікувального закладу.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі