Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Новому Роздолі

Відомий у всій Україні наркологічний центр «Медікон» відкрив свою філію і в місті Новий Розділ Львівської області. Це можна вважати хорошою новиною, адже раніше лікування наркоманії у Новому Роздолі було недоступно та за отриманням кваліфікованої допомоги жителям міста доводилося їхати до Львова або навіть до Києва.

Як проходить лікування наркоманії у Новому Роздолі?

У центрі «Медікон» лікування від наркотиків у Новому Роздолі передбачає обов’язкову госпіталізацію пацієнта. Практика показує, що тимчасова ізоляція хворого від звичного середовища та оточення, дозволяє істотно підвищити ефективність лікування, а також виключити можливість придбання наркотичних засобів.

Крім того, цілодобове перебування під наглядом кваліфікованих фахівців, правильний режим і харчування значно полегшують та прискорюють процес виведення з болісного стану ломки, а також наступне відновлення організму хворого.

Грамотний лікар-нарколог у Новому Роздолі, використовуючи перевірені, сертифіковані методики, проводить детоксикацію пацієнта, допомагаючи усунути прояви абстинентного синдрому та позбутися від хімічної залежності.

Лікування наркоманії в Новому Роздолі

Наркодиспансер у Новому Роздолі «Медікон» використовує для проведення детоксикації такі методи, як курс вітамінотерапії, медикаментозне лікування, кодування, біологічні методики (відвідування лазні, заняття спортом, дотримання принципів дієтичного харчування).

Оптимальний спосіб лікування фахівці підбирають індивідуально, з огляду на загальний стан здоров’я хворого та характер наркотичних речовин, які він приймав.

Після адаптації, настає черга інтенсивної психологічної роботи. Фахівцям важливо сформувати у хворого вірні мотивації, бажання жити тверезим життям, допомогти вирішити внутрішні проблеми, які могли стати причиною наркотичної залежності. Подальша терапія спрямована на корекцію поведінкової моделі, відновлення міжособистісних зв’язків, придбання нових навичок, пошук нових інтересів і способів самореалізації. Для цих цілей, у центрі працюють групи взаємодопомоги, батьківські та дитячі групи, проводяться заняття за програмою «12 кроків» і сеанси сімейного психоаналізу.

Особливості примусових заходів медичного характеру в наркодиспансері у Новому Роздолі

Примусове лікування від наркотичної залежності в центрі «Медікон» – вимушений захід, адже не більше 5% наркозалежних добровільно погоджуються на проведення реабілітаційного курсу. Як правило, пацієнти або не усвідомлюють своєї проблеми, або просто не бажають з нею боротися, перебуваючи в неадекватному стані. Тому завдання близьких людей допомогти рідній людині врятуватися, домовившись про примусове лікування.

З пацієнтом у домашніх умовах проводяться мотиваційні бесіди, що дозволяють усвідомити критичність ситуації, наслідки наркоманії і необхідність лікування. Після цього, пацієнт доставляється в клініку, де проводиться детоксикація і триває активна психологічна робота. Часто здорові мотивації та бажання лікуватися виникають у наркозалежних вже в процесі реабілітаційного курсу. Згідно зі статистичними даними, ефективність програми примусових заходів медичного характеру становить понад 25%.

Слід зазначити, що примусове лікування наркозалежних у сучасних клініках не має нічого спільного з насильством або строгим тюремним режимом. Усі зусилля фахівців спрямовуються на формування у людини здорових мотивацій, поліпшення його фізичного та емоційного стану.

У наркологічному центрі «Медікон» до кожного хворого ставляться дбайливо та шанобливо, забезпечуючи йому дбайливий догляд і увагу. Також наркологічний центр у Новому Роздолі «Медікон» гарантує пацієнтам абсолютну конфіденційність та анонімність перебування в клініці.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі