Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Стрию

Пройти повноцінне, професійне лікування від наркотиків у Стрию можна, звернувшись у діючий міський відділ наркологічного центру «Медікон». Кваліфіковані фахівці – наркологи, лікарі, психологи та психотерапевти нададуть необхідну допомогу, як самому наркозалежному, так і членам його сім’ї.

Надання допомоги наркозалежним у наркодиспансері в Стрию

Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує комплексне лікування наркоманії у Стрию в умовах госпіталізації пацієнта.

У першу чергу, наркозалежний чоловік потребує грамотної медичної допомоги, адже наркотичні речовини руйнівно впливають на організм, і чим більше стаж наркотичної залежності, тим більш серйозні проблеми зі здоров’ям має пацієнт. Після попередньої діагностики і збору анамнезу кваліфікований нарколог у Стрию проводить заходи щодо детоксикації.

Програма детоксикації дозволяє очистити організм від залишків токсичних і наркотичних речовин, усунути прояви абстинентного синдрому, а головне, позбавити хворого від фізіологічної тяги до наркотику. Методи детоксикації підбираються індивідуально. У деяких випадках, можна обмежитися натуральною, біологічною детоксикацією (відвідування лазня, спортивні тренування, збалансована дієта) та прийомом сорбентів, а іноді не обійтися без застосування медикаментозних препаратів, кодування.

Правильне здорове харчування, заняття спортом, дотримання режиму, вітамінотерапія – допомагають зміцнити організм пацієнта, поступово відновивши нормальні процеси його функціонування.

Лікування наркоманії в Стрию

Наркотична залежність – це завжди психологічна проблема, тому наркологічний центр в Стрию «Медікон» приділяє велику увагу питанням психологічної реабілітації пацієнтів. Індивідуальні психологічні заняття із застосуванням методів Гештальд-терапії, елементів емотивно-раціональної методики, системного сімейного психоаналізу, робота за програмою «12 кроків» у групах взаємодопомоги – дають людині можливість виявити і усунути провокуючі розвиток наркозалежності фактори, сформувати правильну, конструктивну поведінкову модель, налагодити взаємини в родині, навчитися функціонувати в суспільстві, набути навичок тверезого життя.

Психологи центру «Медікон» намагаються допомогти пацієнтові пізнати себе, знайти нові захоплення, інтереси, способи самореалізації, адже пристрасть до наркотиків часто розвивається на тлі внутрішньої порожнечі, відсутності реальних цілей та позитивних емоцій.

Результатом лікувально-реабілітаційного курсу є усунення психологічної залежності від наркотичних речовин та успішне повернення людини до тверезого життя, без наркотиків!

Надання допомоги членам сім’ї наркозалежних у наркологічному диспансері в Стрию

Наркодиспансер у Стрию «Медікон» надає повноцінну психологічну допомогу родичам, ближнього оточення наркозалежного. Психологічна підтримка необхідна членам сім’ї пацієнта на всіх стадіях терапевтичного процесу.

Найбільш складне завдання – умовити наркозалежного почати лікування, звернутися до фахівців. Співробітники центру «Медікон» готові приїхати до вас додому і в комфортних умовах провести з пацієнтом бесіду, переконати його в необхідності госпіталізації. Крім того, можливе надання таких послуг, як проведення екстреної детоксикації у домашніх умовах і примусове лікування наркозалежності в Стрию.

У наркологічному центрі «Медікон» діють батьківські групи, проводяться консультації в телефонному режимі та сеанси сімейної психотерапії.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі