Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Трускавці

Проблема поширення наркотичної залежності серед молоді особливо яскраво проявляється в курортних містах таких, як Трускавець. Саме з цієї причини Всеукраїнський реабілітаційний центр «Медікон» відкрив тут свою філію, що надає населенню повноцінне, професійне лікування від наркотиків у Трускавці.

Медична допомога в наркологічному центрі у Трускавці

На перших етапах терапевтичного курсу лікування наркоманії у Трускавці починається з проведення програми детоксикації. Грамотний фахівець-нарколог у Трускавці, який співпрацює з реабілітаційним центром «Медікон», виводить хворого зі стану наркотичної ломки, допомагає максимально швидко та безболісно подолати такі болісні прояви абстинентного синдрому, як больовий та судомний синдром, гарячковий стан, галюцинації, нудота та напади блювоти, нервові розлади.

Проведення біологічної детоксикації, застосування методів антидотної, медикаментозної терапії, прийом сорбентів очищають організм від залишків наркотичних речовин і продуктів розпаду, нормалізують роботу органів і систем. Методи кодування і підшивання чудово зарекомендували себе в якості засобів для усунення фізичної залежності від наркотику.

У деяких випадках, потрібне проведення екстреної детоксикації, під дією загального наркозу, в ході якої пацієнтові внутрішньовенно вводяться антагоністи, що витісняють залишки наркотичних речовин.

Лікування наркоманії в Трускавці

Питання добору оптимальних і найбільш безпечних методів детоксикації пацієнта в центрі «Медікон» вирішуються виключно в індивідуальному порядку. При цьому фахівцями враховуються такі чинники, як стаж наркотичної залежності, характер вживаних хворим наркотичних речовин, загальний стан здоров’я, ступінь порушення функціонування внутрішніх органів і систем.

Процес детоксикації та відновлення організму проходить під строгим контролем лікарів, експертів із питань хімічної залежності. Також з пацієнтом працюють психологи, які допомагають нормалізувати його емоційний стан.

При проходженні терапевтичного курсу, пацієнти ведуть здоровий спосіб життя, правильно харчуються, дотримуючись рекомендованої дієти, приймають вітамінно-мінеральні комплекси, дотримуються режиму, займаються спортом, відвідують сауну – все це сприяє поступовому відновленню фізичного здоров’я, адаптації організму. В якості допоміжних заходів використовуються такі методики, як фітотерапія, голкорефлексотерапія.

Психологічна допомога під час лікування наркоманії в Трускавці

Фахівці стверджують, що коріння наркотичної залежності лежать у глибинних психологічних проблемах, травмах, отриманих як в дитячому віці, так і в процесі свідомого дорослого життя.

Тому програма лікування, яку практикує наркологічний центр у Трускавці «Медікон», включає в себе обов’язкове надання пацієнтам професійної психологічної допомоги.

Психологи працюють з хворими, починаючи з перших днів перебування в центрі. Індивідуальні психологічні консультації, застосування методів Гештальд-терапії, колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків» допомагають хворому сформувати правильні мотивації, повірити в успішні результати лікування та усвідомити привабливість життя без вживання наркотиків.

Соціальна адаптація проводиться за допомогою сеансів сімейної психотерапії, занять у групах взаємодопомоги, працетерапії. Також наркодиспансер у Трускавці «Медікон» проводить лекції, тренінги, семінари, що дозволяють підвищити рівень освіти і розширити кругозір пацієнта, допомогти йому знайти нові цілі, інтереси, захоплення, які зроблять життя після виписки більш яскравим і насиченим.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі