Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків (Очаків)

Лікування наркоманії в Очакові

Всім нам добре відомо, що Україна знаходиться на межі наркотичної епідемії. Називаючи чисельність наркозалежних людей, одні експерти оперують цифрами 100-120 тис наркоманів, інші ж, налаштовані менш оптимістично, говорять про мільйонну армію українських наркоманів. За міністерським даними, за рік в Україні помирає близько 1 тис. Наркоманів, а незалежні експерти констатують іншу смертність – 11-12 тис. Чоловік. Ясно одне, ті, хто відчуває нарко-потяг, звертається за допомогою в крайніх випадках, на запущеній стадії захворювання. Більшість же стає на наркооблік не по своїй волі, а тільки в разі притягнення до кримінальної відповідальності або в результаті проходження експертизи. Про реальні масштаби наркоманії, яка сьогодні загрожує нашій нації як ніколи, можна тільки лише здогадуватися.

Лікування від наркотиків (Очаків): місцева наркоситуація

Область впевнено утримує за собою звання лідера за кількістю наркозалежних людей. У наркологічних кабінетах області під наглядом знаходиться близько 3 тис. Чоловік. Останнім часом в регіоні почастішали випадки інтернет-торгівлі наркотичними і психотропними речовинами, придбати які може будь-який школяр. Місцеві наркодилери осміліли настільки, що серед білого дня поширюють листівки зі своїми координатами. Це змушує місцеве населення організовувати акції протесту та громадські слухання, але ситуація кардинальним чином не змінюється – чисельність наркозалежних зростає, а вік наркомана все більше молодіє і в деяких випадках досягає 10-11 років.

Пошуками кваліфікованого нарколога в Очакові стурбовані багато, хто зіткнувся з проблемою наркозалежності. Сьогодні знайти досвідченого фахівця, що поєднує в своїй роботі, крім медикаментозного підходу, ефективні методи психокорекції (а саме такий формат лікування наркоманії прийнятий у всьому світі), досить складно.

Лікування наркоманії в Очакові

Розташований на березі Чорного моря, Очаків приваблює багатьох туристів як санаторно-курортне і туристичне місто. Віднедавна тут функціонує філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що пропонує комплексну психо-соціальну реабілітацію тим, хто відчуває залежність від наркотиків. Так, лікування від наркотиків (Очаків) можуть пройти як місцеві наркозалежні, так і жителі інших міст. Позитивній динаміці лікування сприяє віддаленість від спокус, звичного кола спілкування і унікальна можливість насолодитися красою і сприятливим кліматом затишного приморського містечка.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

З наркологічною клінікою (Очаків) «Медікон» ви знайдете віру в себе і надію почати нове життя!

Експерти наркологічного центру «Медікон» руйнують стереотип з приводу того, що отримати кваліфіковану допомогу в лікуванні наркоманії можна тільки у великому місті. Щиро бажаючи допомогти якомога більшій кількості людей, вони відкрили мережу філій в Миколаївській області. Один з них – це спеціалізована, модерна наркологічна клініка (Очаків), що займається лікуванням залежності від наркотиків на будь-якій стадії. Лікування в ній проходить за програмою «12 кроків» і поєднує детоксикаційні та соціально-психологічні реабілітаційні заходи. Пацієнтам запропонований ряд спеціалізованих послуг: від виклику нарколога на дім і виведення зі стану абстиненції до піврічного курсу реабілітації з подальшою постреабілітаційною підтримкою.

Реабілітація проходить анонімно, тому не варто остерігатися непотрібного розголосу або засудження з боку колег і друзів. На етапі роботи з сімейним психологом до процесу лікування залучаються і родичі наркомана. Це необхідно для того, щоб виявити можливі причини залежності, які нерідко викликані внутрісімейними конфліктами, і запобігти їх подальшому загостренню, що загрожує «зривами».

Подаруйте собі та своїм близьким надію на повноцінне і яскраве життя без наркотиків з центром «Медікон»!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі