Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків (Первомайськ)

Наркоманія – одна з найпідступніших соціальних проблем, з якою доводиться стикатися сучасному суспільству. Сучасний ринок наркотиків стає більш складним і різноманітним, про що свідчить величезний асортимент новинок (кристалів, порошків і таблеток), придбати через інтернет які може будь-який школяр, навіть не виходячи з дому.

Проблема наркоманії: миколаївські реалії

Наркоситуация в Миколаївській області з кожним роком все більше посилюється. За даними Моніторингового центру з наркотиків і алкоголю Міністерства охорони здоров’я, тільки за перші 2 місяці цього року в регіоні проведено близько 65 тис. Наркологічних оглядів. У 2473 випадках був зафіксований факт наркоспоживання. За друге півріччя 2016 року, показник смертності в результаті передозування в регіоні склав 114 випадків. Відзначимо, що це тільки лише верхівка айсберга, адже наведені дані містяться в міністерських звітах, а реальна цифра може виявитися в десятки разів більшою.

Так, незалежні дослідження демонструють, що близько 60% миколаївських наркоманів виявляють бажання лікуватися, інші ж, маючи досвід амбулаторного лікування в наркодиспансері, відмовляються його повторювати. Ремісія до 1 року спостерігається тільки у 7,5% пацієнтів, у 18% респондентів вона тривала півроку, у 30% – місяць і 29% хворих змогли втриматися від наркоспоживання всього тиждень. Тому пошук по-справжньому компетентного і досвідченого нарколога в Первомайську залишається актуальною проблемою.

Лікування наркоманії в Первомайську

Як проходить лікування від наркотиків (Первомайськ) в Медіконі

Як бачимо, лікування від наркотиків (Первомайськ), що проводиться державною наркологічної службою, демонструє не такі високі показники одужання, як би хотілося. Тільки одиниці, що пройшли лікування такого формату, витримують рік без наркотиків, інші ж – беруться за старе. Безумовно, медикаментозна детоксикація ефективна на етапі абстиненції і стабілізації фізичного стану пацієнта, проте без належної соціально-психологічної підтримки, спрямованої на відновлення психо-емоційного балансу, досягти бажаних результатів неможливо. Це чітко усвідомлюють фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Крім медикаментозного лікування залежності, вони в своїй роботі використовують різні методи психокорекції, соціальної реінтеграції та сімейної терапії. Працюючи з реабілітантами в форматі індивідуальних і групових занять за програмою «12 кроків», вони надають професійну підтримку навіть у пост-реабілітаційний період.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

«Медікон» – наркологічна клініка (Первомайськ) зі свіжим поглядом на ненову проблему наркоманії

Будучи туристичною перлиною Миколаївщини, містом з давніми козацькими традиціями, Первомайськ з недавніх пір став також відомим завдяки відкритій в ньому філії «Медікону». Звернувшись сюди за допомогою, пацієнт на будь-якій стадії залежності гарантовано отримає кваліфіковану консультацію, індивідуально підібраний план реабілітації та уважне ставлення з боку медперсоналу. Лікування в клініці передбачає 6-місячне перебування в умовах закритого стаціонару. Традиційно воно починається з детоксикаційних заходів, за якими слідує поетапна психологічна реабілітація та адаптація в соціумі. Психологічна підтримка реабілітантів, акцентована на когнітивно-пізнавальному підході, сприяє усвідомленню ними свого внутрішнього потенціалу, необхідності його заощадження і подальшої самореалізації. Соціальна реінтеграція допомагає пацієнтам центру швидше адаптуватися в суспільстві і не зірватися.

«Медікон» – наркологічна клініка (Первомайськ), фахівці якої постійно вдосконалюють свої професійні навички і знання в сфері сучасної наркології. Якщо ви дійсно хочете забути про руйнівну нарко-пристрасть – вони докладуть максимум зусиль – і результат не змусить себе довго чекати!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі