Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Білгород-Дністровському

Пройти лікування наркоманії в Білгород-Дністровському (Одеська область) тепер можна і без пошуку дорогих клінік в Одесі! Просто зверніться до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» і вам обов’язково допоможуть!

Як звернутися за допомогою для початку лікування наркоманії в Білгород-Дністровському?

Лікування наркоманії в Білгород-Дністровському«Медікон» – наркологічний центр в Білгород-Дністровському працює 24 години на добу, без перерв, вихідних або святкових днів. Ви можете зателефонувати нам в будь-який момент, коли буде потрібна допомога! Звернувшись в центр «Медікон» ви можете проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями щодо того, як поводитися з людиною, що знаходиться стані наркотичного сп’яніння, викликати нарколога на дім, домовитися про госпіталізацію або примусове лікування наркозалежного. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання, що стосуються подробиць лікування або ж оплати.

Виклик фахівця додому – це початок лікування від наркотиків в Білгород-Дністровському

У деяких ситуаціях, коли пацієнту необхідна екстрена допомога, не обійтися без такої послуги, як виклик фахівця-нарколога на дім. Для цього вам потрібно просто зателефонувати за номером телефону наркологічного центру «Медікон» в Білгород-Дністровському. Кваліфікований фахівець-нарколог в Білгород-Дністровському проведе заходи екстреної детоксикації, які допоможуть вивести пацієнта з важкого стану наркотичної ломки, а також очистити його організм від отруйних, токсичних речовин.

При передозуванні наркотичними речовинами, коли людина знаходиться в стані важкого отруєння та інтоксикації, термінова допомога фахівця необхідна вже навіть для того, щоб врятувати йому життя! Викликати нарколога потрібно при прояві у пацієнта наступних тривожних клінічних ознак:

  • надмірна сонливість;
  • запаморочення;
  • судомний синдром;
  • сильне зниження показників артеріального тиску;
  • порушення серцевого ритму.

Після надання екстреної допомоги пацієнту, фахівці центру «Медікон» проведуть з ними відповідну мотиваційну бесіду і безкоштовно доставлять в клініку для проходження подальшого терапевтичного курсу!

Психологічна допомога і реабілітація в наркологічному центрі в Білгород-Дністровському

Лікування від наркотиків в Білгород-Дністровському, в наркологічному центрі «Медікон» проводиться справжніми професіоналами, майстрами своєї справи, що дозволяє домагатися стійких позитивних результатів у більшості клінічних випадків.

Велика увага фахівцями наркологічного центру «Медікон» приділяється формуванню у пацієнтів правильних, здорових мотивацій, оскільки це – обов’язкова умова для перемоги над наркотичною залежністю!

Саме по собі примусове лікування наркоманії в корені неефективно. Звичайно, можна насильно провести детоксикацію і деякий час утримувати пацієнта в стінах клініки, але якщо людина не усвідомлює проблеми, то вийшовши зі стін лікувального закладу, вона відправиться за черговою дозою наркотику.

Тому наркодиспансер в Білгород-Дністровському «Медікон» замість насильства використовує потужні мотивації, задіюючи в роботу самого пацієнта! Коли людина усвідомлює критичність ситуації, коли має цілі й мотиви для проходження лікування, тоді терапія стає дійсно ефективною! Робота над собою проходить під контролем і наглядом кваліфікованих фахівців, готових у будь-який момент надати необхідну допомогу! Лікування проводиться, переважно, шляхом занять за програмою «12 кроків», методами індивідуальних психологічних консультацій, сімейної психотерапії і Генштальд-терапії.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі