Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Чорноморську

Проблема наркозалежності в такому популярному курортному місті, як Чорноморськ стоїть досить гостро. Потрібно пам’ятати про те, що самостійно вивільнитися з лещат наркотичного полону на певних етапах – просто неможливо, потрібна допомога професіоналів! Таку допомогу і комплексне лікування наркоманії в Чорноморську можна отримати, звернувшись до філії наркологічного центру «Медікон»!

Що ми можемо запропонувати для лікування наркоманії в Чорноморську?

Наркологічний центр «Медікон» пропонує комплексне лікування від наркотиків в Чорноморську, нормалізацію фізичного здоров’я та емоційного стану пацієнта, а також допомогу з подальшої реабілітації. Що це означає? Справа в тому, що багато наркоклінік впливають виключно на фізичний стан хворого, використовуючи методи проведення детоксикації і помилково вважаючи, що усунувши хімічну залежність можна вирішити проблему наркоманії. Хтось віддає перевагу методам кодування або гіпнозу, які, як правило, приносять нехай позитивні, але дуже короткочасні результати.

Наркологічний центр в Чорноморську «Медікон» пропонує лікування, засноване на комплексному застосуванні цілого ряду перевірених і ефективних методик в боротьби з наркозалежністю.

Спочатку з пацієнтом працює кваліфікований нарколог в Чорноморську, який після попередньо проведеної діагностики, підбирає для нього найбільш дієві і безпечні методи детоксикації.

Після того, як фізіологічний стан хворого стабілізується, а хімічна залежність буде успішно ліквідована, з людиною починають активно займатися психологи і психотерапевти. Співробітники центру «Медікон» не тільки допомагають сформувати в людині мотивації до лікування. Наші фахівці змінюють саму поведінкову модель наркозалежного, дають йому можливість усвідомити відповідальність за своє життя, повірити у власні сили, поставити перед собою нові цілі, яких можна досягти, тільки вилікувавшись від наркоманії.

Лікування наркоманії в Чорноморську

Після завершення терапевтичного курсу, пацієнту надається допомога в соціальній реабілітації, спрямованої, в першу чергу, на попередження можливого зриву. Наші результати свідчать самі за себе – понад 50% осіб, які пройшли лікування і реабілітацію в наркологічному центрі «Медікон», змогли повністю позбутися від наркозалежності, стати успішними людьми!

Умови проживання в наркологічному центрі в Чорноморську

Багато пацієнтів побоюються госпіталізації, тим більше на такі тривалі терміни (курс лікування триває півроку), помилково вважаючи, що обстановка в наркоклініці схожа з тюремною. Насправді боятися абсолютно нічого!

Наркодиспансер в Чорноморську наркологічного центру «Медікон» надає своїм клієнтам комфортабельні, максимально зручні умови для проживання. В центрі працює сауна, є спортзал – адже відвідування парильні і фізичні навантаження – важливі складові елементи терапії!

Співробітники наркологічного центру «Медікон» відносяться до своїх пацієнтів шанобливо і доброзичливо, оточуючи турботою. В будь-який момент людина може отримати допомогу чи консультацію профільного спеціаліста!

Лікування проводиться анонімно, із суворим дотриманням політики конфіденційності. Ми не застосовуємо фізичного або психологічного насильства по відношенню до пацієнтів, оскільки кожного з них поважаємо як особистість!

Перебуваючи в центрі «Медікон», людина потрапляє в оточення людей, які також, як і вона, борються з аналогічною проблемою, що дозволяє знайти нових друзів, необхідну підтримку, дає можливість повірити в себе!

Перебуваючи в клініці, пацієнт не просто може спілкуватися зі своїми близькими людьми, але ще і отримує шанс налагодити з ними відносини, навчитися взаєморозумінню, відвідуючи сімейні психологічні консультації!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі