Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків в Южному

Не так давно жителям міста Южного, які зіткнулися з проблемою наркозалежності, шукати допомоги доводилося в обласному центрі – Одесі. Тепер стало можливим пройти повне лікування наркоманії в Южному, адже Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» відкрив свою філію саме тут!

Принципи терапії при лікуванні наркоманії в Южному

Лікування від наркотиків в Южному, в наркологічному центрі «Медікон» проводиться комплексно. Фахівці центру – кваліфіковані медики, наркологи, психотерапевти і психологи зроблять все можливе, щоб позбавити людину від наркозалежності, як фізіологічного, так і психологічного характеру.

Наркологічний центр в Южному «Медікон» проводить лікування, госпіталізованих пацієнтів, що істотно підвищує ефективність терапевтичного курсу і мінімізує ризики можливого зриву. Після надходження людини в клініку нарколог в Южному проведе заходи терапевтичного характеру, спрямовані на детоксикацію організму. Це необхідно не тільки для полегшення нестерпного стану наркотичної ломки, але і для усунення хімічної залежності.

На наступному етапі починається активна психологічна робота. Позбавляють пацієнта від психологічної наркозалежності в наркологічному центрі «Медікон» за допомогою комплексу, що включає в себе наступні методики:

  1. Колективна робота в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків» дає людині можливість придбати однодумців, отримати новий досвід, поглянути на себе з боку. Крім того, такі колективні заняття дуже добре мотивують і допомагають хворому втриматися від зриву, навіть під час найбільш складних етапів лікування.
  2. Індивідуальні психологічні заняття. Розмовляючи з кваліфікованим психологом, пацієнт формує правильні здорові мотивації, вчиться по-новому пізнавати себе і навколишній світ, ставити перед собою нові цілі і вирішувати проблеми, не шукаючи забуття в наркотичному дурмані.
  3. Трудотерапія – дисциплінує пацієнта, робить його більш відповідальним, дозволяє відчути власну значимість і придбати нові, корисні навички.
  4. Програму поетапної соціальної підтримки.
  5. Емотивно-раціональна методика.
  6. Генштальд-терапія.
  7. Сімейна психотерапія.

Лікування наркоманії в ЮжномуТаким чином, залишаючи наркодиспансер в Южному наркологічного центру «Медікон», людина не просто позбавляється від хімічної залежності, а виходить вже абсолютно іншою людиною, що має нові цілі в житті і прагнення! А для того щоб закріпити отримані результати і запобігти можливий зрив, наркологічний центр «Медікон» протягом півроку після виписки забезпечує своїм клієнтам терапевтичний супровід.

Про примусове лікування в наркодиспансері в Южному

Питання про доцільність проведення примусового лікування наркоманії досі залишається однозначним. Насправді, в деяких випадках родичам наркозалежного необхідно проявити твердість характеру, адже найчастіше – це єдиний шанс врятувати близьку людину від неминучої загибелі!

Якщо пацієнт сам не усвідомлює всю критичність ситуації, потрібно допомогти йому сформувати вірні, правильні мотивації! Крім того, необхідно розуміти, що примусове лікування – не означає насильство! Фахівці наркологічного центру «Медікон» можуть провести примусову госпіталізацію і детоксикацію пацієнта, що дозволить значно поліпшити його стан (як фізичне, так і психологічне) вже в першу добу перебування в клініці! Подальша робота з психологом дозволить виробити правильні, здорові мотивації і усвідомлення необхідності проведення повного терапевтичного курсу!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі