Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від наркотиків у Комсомольську

Якщо ще недавно жителям невеликих міст Полтавської області, таких як Комсомольськ, що зіткнулися з проблемою наркозалежності доводилося шукати допомоги в обласному центрі або навіть в столиці України – Києві, то тепер отримати грамотне, повноцінне лікування наркоманії в Комсомольську – стало можливим і доступним для кожного! Для цього достатньо звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Як можна отримати допомогу в наркодиспансері в Комсомольську

Для того щоб отримати допомогу в боротьбі з наркозалежністю, пацієнта або його родичам необхідно просто звернутися в наркологічний центр в Комсомольську «Медікон». Наш центр працює в цілодобовому режимі, тому ви можете зателефонувати за контактними номерами в будь-який зручний для вас час!

Консультанти центру уважно вислухають вашу проблему, дадуть відповідь на всі, виникаючі питання і запропонують методи вирішення. Ви можете домовитися про госпіталізацію (в тому числі і примусову), з безкоштовною доставкою пацієнта в клініку. Якщо людина перебуває у важкому стані, викликаному передозуванням або сильною інтоксикаціею, можлива послуга виклику фахівців на дім.

  В такому випадку кваліфікований нарколог в Комсомольську проведе екстрену детоксикацію, після чого хворий буде доставлений в наркологічний центр. Нерідко зустрічаються і такі ситуації, коли наркозалежний відмовляються від госпіталізації і від лікування. В такому випадку, родичі хворого можуть запросити фахівців центру «Медікон» до себе додому, для проведення бесіди з пацієнтом, спрямованої на формування правильних мотивацій. Можлива також послуга – примусове лікування від наркотиків в Комсомольську.

У складних ситуаціях близькі наркозалежного можуть зателефонувати в центр «Медікон» з метою отримання професійної консультації щодо того, як правильно діяти, як вести себе з пацієнтом і як допомогти рідній людині позбутися від смертельно небезпечного пристрасті!

Лікування наркоманії в Комсомольську

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Як проходить лікування наркоманії в Комсомольську

Наркодиспансер в Комсомольську наркологічного центру «Медікон» пропонує лікування в умовах госпіталізації. Незважаючи на те, що можливо і проведення лікування в домашніх умовах, госпіталізація дозволяє тимчасово «вирвати» чоловіка зі звичного оточення, що на початкових етапах терапевтичного процесу особливо важливо! Крім того, в більшості випадків, хворий потребує постійної допомоги і спостереження фахівців, як медиків і наркологів, так і психотерапевтів.

Обов’язкова умова успішного усунення наркозалежності – це грамотне проведення детоксикації, яка допомагає зняти стан ломки, усунути хімічну залежність. Після цього, настає черга інтенсивної психологічної роботи. Лікування проводиться з використанням методів Генштальд-терапії, конгінтівно-бихевиоральной терапії, трудотерапії. Обов’язкові індивідуальні психологічні консультації, заняття груповою психотерапією, відвідування сімейного психолога.

В результаті, у хворого (навіть, якщо він спочатку відмовлявся від лікування) приходить повне усвідомлення проблеми, формуються правильні мотивації, з’являються нові цілі і прагнення, підвищується самооцінка, дисциплінується поведінка.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» дбають також про комфортні умови проживання і правильному здоровому харчуванні пацієнта, організують його дозвілля, проводять культурні і лікувально-профілактичні заходи, створюючи атмосферу перманентної зайнятості. Особливе значення приділяється психосоціальній реабілітації.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі